Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pareigūnai kyla į kovą prieš neteisėtą vaistų apyvartą

Vaistai
Photos.com / Vaistai
Šaltinis: 15min
0
A A

Siekiant suaktyvinti teritorinių policijos įstaigų veiklą siekiant išaiškinti ir užkardyti neteisėtos vaistų apyvartos atvejus, šių metų gruodžio 7–31 dienomis šalyje vyks prevencinė priemonė ,„Vaistai“.

Pareigūnai vykdys patikrinimus prie prekybos centrų, turgavietėse, prekyvietėse bei jų prieigose, atkreipiant dėmesį į neteisėtą prekybą vaistais (ypač antivirusiniais), teigiama  policijos pranešime.

Priemonių metu bus pasitelkiami sveikatos priežiūros specialistai, prekybos centrų, turgaviečių, prekyviečių administracija bei apsaugos darbuotojai. Taip pat bus bendradarbiaujama su Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Vidaus reikalų ministerijos ir Muitinės departamento prie Finansų ministerijos pareigūnais, siekiant nustatyti asmenis, neteisėtai gabenančius vaistus į šalį bei juos realizuojančius.

Kartu su prekybos centrų, turgaviečių, prekyviečių administracija pareigūnai teiks informaciją prekeiviams apie teisinę atsakomybę už neteisėtą vaistų prekybą.

Visa gauta informacija (anoniminė, gauta pasitikėjimo telefonu, žiniasklaidos skelbimuose, internete ir pan.) bus sisteminama, analizuojama ir atsižvelgiant į rezultatus organizuojamos priemonės.

Komentarai
Temos Vaistai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min