Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pareigūnai lankys teistus asmenis

Grotos
Andriaus Vaitkevičiaus nuotr. / Grotos
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos policijos generalinis komisaras, Kalėjimų departamento prie Lietuvos Respublikos teisingumo ministerijos direktorius ir Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktorius pasirašė įsakymą, pagal kurį 2011 m. gegužės 9–27 dienomis bus organizuojama ir vykdoma prevencinė priemonė „Teistų asmenų priežiūra 2011“.

Šia prevencine priemone siekiama stiprinti visuomenės saugumą, mažinti nusikaltimų recidyvą, aktyvinti pataisos inspekcijų, savivaldybių vaiko teisių apsaugos tarnybų ir teritorinių policijos įstaigų bendradarbiavimą, gerinti asmenų, lygtinai paleistų iš pataisos įstaigų, lygtinai atleistų nuo laisvės atėmimo bausmės prieš terminą ir nuteistų laisvės apribojimo bausme, bei nepilnamečių, esančių pataisos inspekcijų įskaitoje, elgesio bei teismo jiems nustatytų draudimų ir paskirtų įpareigojimų vykdymo kontrolę.

Pareigūnai aplankys visus į teritorinių pataisos inspekcijų įskaitas įrašytus nepilnamečius, taip pat asmenis, lygtinai paleistus iš pataisos įstaigų, lygtinai atleistus nuo laisvės atėmimo bausmės prieš terminą ir nuteistus laisvės apribojimo bausme. Bus domimasi šių asmenų elgesiu, jų ryšiais, socialine padėtimi. Surinkta informacija bus kaupiama ir analizuojama.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min