Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 29d. 14:43

Pareigūnai rūpinsis tvarka prie miesto kapinių

Kapinės
Gedimino Savickio/BFL nuotr. / Kapinės

Kauno miesto policija prašo miesto gyventojų ir svečių, Visų Šventųjų dieną ir Vėlinių dienomis vyksiančių aplankyti artimųjų kapų, laikytis tvarkos ir rimties.

Kelių policijos pareigūnai primena, kad tomis dienomis miesto gatvėse suintensyvėja eismas, neišvengiamos transporto spūstys, todėl ragina pėsčiuosius ir vairuotojus būti ypač atidžiais, tolerantiškais, laikytis eismo dalyvių kultūros, teigiama policijos pranešime.

Prie mieste esančių kapinių, siekiant išvengti nesklandumų ir nepatogumų kitiems, prašoma nestatyti automobilių ten, kur jie trukdytų eismui. Kapinių prieigose bus pastatyti laikinieji kelio ženklai, nurodantys, kaip privažiuoti ir kur statyti automobilius, automobilių srautus reguliuos ir nukreips reikiama kryptimi policijos pareigūnai, todėl prašoma laikytis jų nurodymų.

Prireikus prie Romainių kapinių budės specialiosios tarnybos, kurios padės išvažiuoti užklimpusiems automobiliams. Spalio 31 d. ir lapkričio 1-ąją ties Romainių kapinėmis keisis eismo tvarka, eismas vyks viena kryptimi, todėl prašoma atkreipti dėmesį į kelio ženklus ir pareigūnų nurodymus.

Pareigūnai pataria prireikus kreiptis į policijos pareigūnus, kurie suteiks įmanomą pagalbą.

Kriminalinės policijos pareigūnai primena, kad švenčių dienomis ypač suaktyvėja vagys, todėl prašoma pasirūpinti savo turto saugumu. Rekomenduojama atidžiai saugoti savo rankines, pasisaugoti kišenvagių viešojo transporto priemonėse, lengvųjų automobilių savininkams patariama nepalikti juose rankinių, mobiliųjų telefonų, dokumentų ar kitų vertingų daiktų matomose vietose. Reikėtų atidžiai patikrinti, ar užrakintos durelės, ar įjungta signalizacija.

Šiomis dienomis daugelis miestiečių kelioms dienoms išvyksta aplankyti artimųjų kapų, todėl rekomenduojama paprašyti kaimynų, kad šie atkreiptų dėmesį į įtartinus asmenis prie buto, palikti jiems telefono numerį, kuriuo prireikus būtų galima jus surasti. Išvykstant reikėtų patikrinti, ar gerai uždaryti visi langai, balkonų durys, ypač jei gyvenate pirmame aukšte. Pareigūnai siūlo nelaikyti namuose brangių juvelyrinių dirbinių ir didelių pinigų sumų.

Jeigu grįžę namo radote įsilaužimo žymių, nieko nelieskite ir nedelsdami praneškite apie tai policijai.

 

Temos: 2 Kapinės Vėlinės

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:29
26:48
01:44

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min