Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pareigūnai tobulinsis naujajame centre

15min/Eriko Ovčarenko nuotr. /
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Šalies policijos pareigūnai savo teisines ir taktines žinias bei profesinius įgūdžius galės atnaujinti ir tobulinti dar dažais kvepiančiame rekonstruotame Kauno mokymo centre.

Griunvaldo gatvėje įsikūrusiame Lietuvos policijos mokymo centro Kauno filiale buvo įrengtos dvi kompiuterių ir dvi mokymo klasės bei interaktyvus ekstremalių situacijų valdymo simuliatorius, kuriame sumontuota įranga kainavo net 1 mln. Lt.

„Simuliatoriuje yra modeliuojamos situacijos, kuriose policijos pareigūnas išskirtiniais atvejais gali panaudoti ir specialiąsias priemones. Klasėje yra video sistema, kurios pagalba rodomas filmas. Įrengtas lazeris, kuris seka pareigūno laikomus ginklus. Speciali patranka gali į pareigūną šaudyti plastikiniais kamuoliukais. Simuliatoriuje yra rodomi filmai su skirtingomis profesinėmis situacijomis, besikeičiančiomis priklausomai nuo pareigūno veiksmų“, – apie modernią įrangą pasakojo Lietuvos policijos mokymo centro Bendrųjų profesinių įgūdžių ir sporto skyriaus viršininkas Audrius Chmieliauskas.

Šiame centre pareigūnai bus mokomi pagal specialiai parengtą programą, kurią sudaro keletas ciklų. Pirmiausiai policininkai gilinsis į konfliktinių situacijų valdymo subtilybes. Vėliau pareigūnai atnaujins savo teisines žinias, reglamentuojančias specialiųjų priemonių ir šaunamųjų ginklų panaudojimo galimybes. Be to, centre bus atnaujinami seni ir formuojami nauji šaudymo , taktikos ir koviniai įgūdžiai. Galiausiai pareigūnai gaus progą naudotis interaktyviu simuliatoriumi, kuriame turės panaudoti ir susieti visas per mokymo ciklą gautas žinias bei įgytus įgūdžius.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min