Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pareigūnų profesinės sąjungos: ketiname protestuoti

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pareigūnų profesinės sąjungos susitikime su policijos departamento atstovais pateikė siūlymus, į kuriuos neatsižvelgus ketinama pradėti pareigūnų nepaklusnumo ir protesto akcijas. Pareigūnų profesinės sąjungos departamento paprašė nedelsiant imtis veiksmų, kurie užkirstų kelią masiniams darbo laiko apskaitos klastojimams.

Profesinėms sąjungoms nepriimtina tai, kad pareigūnai raginami eiti nemokamų atostogų ir taip lopyti finansavimo skyles. Pareigūnų profesinė sąjunga paprašė, kad solidarumas taupant apimtų visas policijos grandis, taip pat ir policijos vadovybę, ne tik žemiausią ir viduriniąją grandį.

Pareigūnų profesinės sąjungos paprašė, kad vykdant reorganizacijas policijos įstaigose kiekvienu atveju būtų rengiamos konsultacijos darbuotojams ir analizuojamas galimas reorganizacijos poveikis eilinio pareigūno interesams. Nes pastaruoju metu, anot jų, pastebima, kad vykdomos reorganizacijos įstaigose yra kosmetinės ir dažniausiai paliečia tik „gatvėse“ dirbančius pareigūnus.

„Manome, kad nenormalu, jog Vilniaus ir Alytaus apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų vadovai turi vienodą pavaduotojų skaičių, nors veiklos mastai Alytaus apskrityje 5 ar daugiau kartų mažesni nei sostinėje“, – sako Tomas Vaitkunskas.

Pareigūnų profesinės sąjungos primena, kad nors Policijos departamentas prabilo apie pareigūnų atleidinėjimą, kaip kone vienintelę išeitį spręsti finansines problemas, yra ir kita išeitis – taupyti pertvarkant vidaus reikalų sistemą, kurioje dvejus metus pokyčių nevyko.

Ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos pirmininko Tomo Vaitkunsko teigimu, jeigu padėtis artimiausiu metu nepagerės ir į profesinės sąjungos prašymus nebus atsižvelgta, bus atnaujintos protesto ir nepaklusnumo akcijos.

 

Komentarai
Temos Protestas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min