Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pareigūnus iš Lenkijos sužavėjo būsimų Lietuvos policininkų mokymai

Mokymų akimirka
LPM nuotr. / Mokymų akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos policijos mokykloje (toliau – LPM) besistažuojantys šeši iš Liublino vaivadijos policijos komisariato (Lenkija) atvykę instruktoriai antradienį stebėjo kursantų mokymus, kurių metu jie mokėsi, kaip reaguoti staigaus nekontroliuojamo įniršio ir agresijos protrūkio (AMOK) situacijose.

Kolegos iš kaimyninės valstybės ne tik patys atidžiai žiūrėjo, kaip kursantai vykdo jiems pavestas užduotis, bet ir dalino patarimus. Vienas atvykęs pareigūnas dirba specialiuosiuose padaliniuose, todėl jo žinios ir įgūdžiai padės kursantams.

Atliekant užduotis visi kursantų veiksmai buvo filmuojami, o po jų vykdavo aptarimai. Kursantai galėjo patys pamatyti, kokias klaidas padarė, kad kitąkart gavus panašią užduotį jų nebekartotų.

„Lenkijoje policijos mokyklose būsimieji pareigūnai nėra mokomi, kaip reaguoti AMOK situacijoje, šių įgūdžių mokosi tik pareigūnai, kurie darbuojasi specializuotose pajėgose. Likome sužavėti, juk kursantai LPM mokosi dar tik septynis mėnesius, o jų žinių bagažas įspūdingas. Žinoma, jie dar jauni ir daro klaidų, bet juk šie kompleksiniai mokymai ir skirti tobulinti įgūdžius“, – Lietuvos policijos mokyklos atstovų paviešintame pranešime cituojami instruktoriai iš Lenkijos.

Pareigūnai iš Lenkijos trečiadienį turės galimybę stebėti fizinės prievartos instruktorių mokymus bei policijos pareigūnų taktikos veiksmus masinių riaušių metu.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min