2018-02-06 08:19

Parlamentarai ragina įvesti saugiklius ir miško žemei

Seimo opozicijai ėmusis nepatogios, didesnių nei leidžia įstatymai įsigytų žemės plotų savininkų paieškos, pasipylė politikų raginimai įvesti ir įsigyjamos miško žemės ribojimus privačių miškų savininkams ir užsienio investuotojams, rašo „Verslo žinios“.
Miške su Raimundu Ereminu
Miškas / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Praėjusią savaitę konservatorius Kazimieras Starkevičius paragino Vyriausybę ir aplinkos ministrą Kęstutį Navicką parengti ir pateikti Seimo pavasario sesijos metu svarstyti įstatymus, kurie „stabdytų didelių miškų plotų išpardavimą privatiems ir juridiniams asmenims“, kad įkūrus valstybinę miškų įmonę „mūsų girios nesubėgtų į vienas rankas“.

Aplinkos ministro patarėjas Mindaugas Bajarūnas sako, kad teikti siūlymų apriboti miško žemės įsigijimus Seimo pavasario sesijai Aplinkos ministerija neketina, tačiau ruošiasi tai svarstyti ir organizuoti susitikimus su suinteresuotomis pusėmis.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą