Dabar populiaru
Publikuota: 2014 vasario 14d. 15:42

Parlamentarai reikalauja atstatydinti iš pareigų socialdemokratą Bronių Bradauską

Bronius Bradauskas
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Bronius Bradauskas

Parlamentinės grupės „Už istorinę atmintį ir teisingumą“ nariai Agnė Bilotaitė ir Arvydas Anušauskas socialdemokratų partijos lyderiui Algirdui Butkevičiui siūlo prisiimti politinę atsakomybę ir atstatydinti Bronių Bradauską iš užimamų pareigų dėl jo išpuolių prieš žydų gelbėtojus, o dabar ir prieš buvusius tremtinius ir politinius kalinius.

Parlamentarai pasipiktinę tuo, kad socialdemokratų partijos vadovybė toleruoja savo nario ir Seimo komiteto pirmininko išpuolius. Nuo totalitarinių režimų nukentėjusių žmonių yra ir pačioje socialdemokratų partijoje bei tarp ją palaikančių rinkėjų.

„Toks žingsnis parodytų realų, o ne parodomąjį socialdemokratų atsiribojimą nuo savo bendrapartiečio akiplėšiškų išpuolių prieš nukentėjusius Lietuvos piliečius. Kartu kviečiame visas politines partijas ir jų deleguotus atstovus Seime paremti B. Bradausko atstatydinimo iniciatyvą“, – pareiškime teigia parlamentarai.

Lietuvos socialdemokratų partijos lyderis premjeras Algirdas Butkevičius pareiškė neigiamai vertinantis partijos kolegos pasisakymus dėl tremtinių.

Pasak A.Butkevičiaus, B.Bradauskas dėl pasisakymo, kad valstybė neturėti mokėti išmokų gimusiems tremtyje, turės pasiaiškinti valdybos posėdyje.

„Galiu pasakyt, kad vertinu neigiamai, ir ponas B.Bradauskas artimiausiam mūsų partijos valdybos posėdyje turės apie tai pasiaiškinti“, – penktadienį Seime žurnalistams sakė A.Butkevičius.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min