2010-09-23 08:50

Parlamentaro A.Valinsko kabinete – fotomontažas su D.Grybauskaite ir A.Lukašenka

„Prisikėlėlių“ lyderis, Seimo narys Arūnas Valinskas savo kabinete pasikabino fotomontažą, kur Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė pavaizduota šalia Baltarusijos vadovo Aleksandro Lukašenkos.
A.Lukašenka su prezidente D.Grybauskaite
A.Lukašenka su prezidente D.Grybauskaite / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

Šį atvaizdą vienas leidinys ant savo viršelio išspausdino praėjusiais metais, kai Lietuvoje viešėjo Baltarusijos prezidentas, rašo „Lietuvos rytas“.

D.Grybauskaitė pavaizduota šalia šalies kaimynės vadovo Baltarusijos vėliavos fone. A.Valinskas, garsėjantis kritišku požiūriu į kiekvieną prezidentės veiksmą ar žodį, nenorėjo „Lietuvos rytui“ paaiškinti, kodėl įsirėmino ir darbo kabinete pasikabino tokį fotomontažą.

Dienraščio šaltinių žiniomis, bendražygiams ir kolegoms parlamentaras linksmai aiškina, kad jis, kaip ir „kiekvienas doras politikas“, valstybės vadovės nuotrauką ant sienos pakabino iš pagarbos.

Savo darbo kabinetus ne tik oficialiais šalies vadovės portretais puošia ne vienas Seimo narys.  Kai kurių parlamentarų kabinetuose iki šiol kabo kadenciją baigusio prezidento Valdo Adamkaus nuotrauka.

Tuo metu ant partijos „Tvarka ir teisingumas“ frakcijos seniūno Valentino Mazuronio vienos darbo kabineto sienos kabo oficialus D.Grybauskaitės portretas, ant kitos – nušalinojo prezidento, „tvarkiečių“ vedlio Rolando Pakso atvaizdas. 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą