Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paroda supažindins su fotografijos archyvais

V.Trublenkovo fotografija
V.Trublenkovo fotografija
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Fotografų sąjungos Klaipėdos skyriaus galerijoje penktadienį atidaroma įspūdinga retrospektyvinė fotografijos meno paroda „Archyvas“, supažindinsianti su saugoma fotografijų kolekcija.

Pagal tematiką išskaidyta parodos ekspozicija bus demonstruojama keturiose erdvėse: Lietuvos fotomenininkų sąjungos Klaipėdos skyriaus galerijoje, Klaipėdos kultūrų komunikacijų centre, Ievos Simonaitytės bibliotekoje ir Klaipėdos dailės parodų rūmuose.

Parodoje bus galima pamatyti tiek garsių Klaipėdos krašto, tiek visos Lietuvos mastu žinomų fotomenininkų darbų.

Skirtingose erdvėse bus eksponuojami skirtingoms tematinėms kategorijoms priklausantys darbai: „Žmogus. Kasdienybė“, „Žmogus. Aktas“, „Peizažas“, „Objektas“. Žmogui skiriamos net dvi parodos, nes norėta aprėpti tiek jo kasdienybę, kurią parodos lankytojui įdomu stebėti ne tik kaip meno vartotojui, bet ir kaip į paprastam su praeitimi asmenininės istorijos saitais susietam individui.

Anot LFS Klaipėdos skyriaus pirmininko Dariaus Vaičekausko, kalbant apie „Archyvą“ nesinori išskirti jokių pavardžių. Didžiąją parodos dalį sudarys Klaipėdos skyriaus narių darbai, tačiau bus galima pamatyti dabar garsių visos Lietuvos mastu arba jau seniai mirusių ar iš kūrybinės veiklos pasitraukusių fotografų eksponatų. Paroda yra ir tam tikras pagarbus nusilenkimas LFS Klaipėdos skyriaus nariams – siekis neleisti užmarštyje prapulti nei kūrybai, nei menininkams.

Paroda atidaroma penktadienį, 18 val. Fotografijų galerijoje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min