Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Parodoje „Individuali statyba 2011“ pažintis su ateitimi – atsinaujinančia energija

Paroda „Individuali statyba“
„Expo vakarai“ nuotr. / Paroda „Individuali statyba“
Šaltinis: 15min
0
A A

Balandžio 27-30 dienomis Klaipėdoje įvyks 19-ąjį kartą organizuojama paroda „Individuali statyba 2011“, kurioje itin didelis dėmesys bus skiriamas atsinaujinančiai energetikai.

Šiemet naujoje vietoje vykstančios parodos pagrindinė tema – ateitis atsakingai energetikai. Šalia prekybos centro „Studlendas“, adresu H. Manto g. 84, persikėlusi paroda bus daug didesnė ir patrauklesnė nei praėjusiais metais.

„Šiemet didelis dėmesys skirtas atsinaujinančiai energetikai, todėl parodoje bus pristatomas Alytuje ruošiamas modernių namų statybos projektas, taip pat lankytojai galės pasižiūrėti kaip atrodo „pasyvus namas“, o Šiaudinių namų statytojų asociacija pristatys šiaudinių namų statybos svarbą ir naudą. Bus pristatomi saulės, vėjo ir hidro šaltinių panaudojimas energijos gamybai”, – sakė parodos koordinatorė Dovilė Vertelytė.

Anot jos, ši paroda taip pat išsiskirs seminarų gausa, kuriuos ves profesionalai. Apie Lietuvos darnų vystymąsi kalbės Lietuvos Respublikos Seimo aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Jonas Šimėnas.

„Per 4 parodos dienas bus surengta 18 nemokamų seminarų vien alternatyvios energetikos tema. Saulės, vėjo, hidroelektrinių asociacijų atstovai rengs pranešimus, kuriuos išklausiusiems žmonėms bus daug paprasčiau įvertinti alternatyvios energetikos privalumus ir trūkumus. Žinoma, bus paliestos ir kitos įdomios temos – Klaipėdos pramonės ir amatų rūmai organizuos seminarą apie tai, kaip rasti naujus verslo partnerius bei atrasti naujas eksporto rinkas. Pranešimai bus aktualūs ir įdomūs ir specialistams, ir investuotojams, ir vartotojams”, – neabejojo D.Vertelytė.

Parodoje bus pristatomi elektromobiliai ir elektromotociklai, lankytojai galės išbandyti šias ekologiškas ir ekonomiškas transporto priemones.

Išskirtine šios parodos naujove taps rengiami priešgaisrinės saugos kursai įmonių vadovams, kuriuos išklausius bus išduodami specialūs pažymėjimai.

Apibendrindama parodą, D. Vertelytė išskyrė, jog pastebimas statybų sektoriaus atsigavimas – net 60 proc. jau žinomų šiuometinės parodos dalyvių nėra parodoje dalyvavę anksčiau.

„Tai viena didžiausių statybų verslo parodų Lietuvoje ir didžiausia statybų paroda Vakarų Lietuvoje. Vienoje vietoje bus galima rasti ne tik namo vidui, bet ir aplinkos tvarkymui skirtų prekių. Parodoje bus galima pabendrauti tiesiogiai su prekių gamintojų atstovais ir pačiais gamintojais. Profesionali ir išsami konsultacija bus skirta asmeniškai kiekvienam besidominčiam. Bus galima rasti naujausių pasiūlymų su ypatingomis kainomis ir nuolaidomis”, – parodos naudą vardino koordinatorė.

Temos Paroda, Klaipėda
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min