Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 5d. 19:51

Partija „tvarkiečius“ ragino TV laidoje balsuoti už Rolandą Paksą ir darbiniais, ir asmeniniais telefonais

Rolando Pakso šaržas
Dailininkas Gintaras Jocius/www.ginart.com / Rolando Pakso šaržas

Televizinė dvikova, kurioje susirungė Darbo partijos lyderis Viktoras Uspaskichas ir partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininkas Rolandas Paksas, „tvarkiečiams“ kaip reta svarbi. Partijos nariams išsiuntinėtas elektroninis laiškas, kuriuo raginama darbiniais ir asmeniniais telefonais balsuoti už R. Pakso poziciją.

„Darbiečių“ ir „tvarkiečių“ lyderių akistata numatyta Baltijos televizijos (BTV) eteryje, ketvirtadienio laidoje „Sąmokslo teorija“. Prieš šios laidos transliaciją „Tvarkos ir teisingumo nariai“ gavo laišką su raginimu maksimaliai išnaudoti savo mobiliojo ryšio (asmeninio ar tarnybinio) potencialą – kiek tai bekainuotų, praneša delfi.lt.

Pergalė prieš V.Uspaskichą – kiek tai bekainuotų

„Rolandas Paksas dalyvaus sąmokslo teorija laidoje, O TEN PRALAIMĖTI MES TIESIOG NETURIME TEISĖS“, – rašoma „tvarkiečių“ vidinėje korespondencijoje, kurią atsiuntė delfi.lt skaitytojas.

Laiške nurodoma, kad „tvarkiečiai“ turi mobilizuotis, o telvizinis pralaimėjimas V. Uspaskichui gali sukelti neigiamas pasekmes kai kuriems partijos nariams.

„Сentrinėje būstinėje į šį reikalą žiūrime labai, labai rimtai. Ir Romas rašineja, ir Imbrasas skambinėja, ragina visus susitelkti. Tai labai svarbu. Jei pralaimėsime – didžiausia atsakomybė kris mums, padėjėjams, ir, patikėkite manimi, dideliu svoriu. Todėl privalome mobilizuoti VISUS aplinkinius ir LAIMĖTI ŠIOS LAIDOS BALSAVIMĄ NESVARBU KIEK TAI MUMS KAINUOTŲ“, – rašo laiško autorius.

Jis taip pat ragina partiečius pakovoti už R. Pakso garbę, mat jam neseniai atsivėrė galimybės vėl dalyvauti Seimo rinkimuose.

Sykiu pridedama ir instrukcija, kaip prieš laidą ir jos metu turi elgtis „tvarkiečiai“.

„Susirasti savo darbinį arba individualų telefoną, jį gerai pasikrauti ir palikti ramybėje iki vakaro BŪTINAI pranešti visiems skyrių partiečiams, draugams, giminėms ir paaiškinti, kaip tai svarbu! 18:50 sėdėti prie televizoriaus įsijungus BTV kanalą su arbata ir telefonu. Šiandien nėra svarbesnių reikalų nei ši laida. Į vieną vietą susirinkite kuo daugiau žmonių, kad galėtumėte lengviau kontaktuoti ir reguliuoti komentarų skaičių vietoje. Galų gale, atsineškite televizorių į skyrių, susirinkite visi partiečiai ir balsuokite! BALSUOTI GALIMA KOL NEBEJAUSITE RANKŲ. Turiu su savimi jūsų telefonus. Jei reikės dar daugiau balsuoti – pranešiu. Tiems, kurie ketinate nebūti (net III pasaulinis karas nebėda), BŪTINAI praneškite man tučtuojaus. Parašysiu jums į telefoną numerį, kuriuo turėtumėte skambinti arba rašyti žinutes“, – ragina uolusis partijos štabo narys.

Kiekvienos SMS žinutės kaina „Sąmokslo teorijos“ balsavime – 1 litas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min