Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Partiją įkūręs Vladimiras Romanovas savo požiūrį į politiką ir pasaulį ketina atskleisti knygoje

Vladimiras Romanovas
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Vladimiras Romanovas
Šaltinis: 15min
0
A A

Pasibaigus steigiamajam Lietuvos žmonių partijos suvažiavimui, žurnalistai pakalbino jos idėjiniu vadu ir iniciatoriumi vadinamą verslininką Vladimirą Romanovą. Tačiau vos pateikus kelis klausimus, bendravimą su žiniasklaida nutraukė partijos pirmininkė Joana Šimanauskienė. Ji pareiškė, kad šiandien bendrauti galima tik su viena Kauno žiniasklaidos priemone, kuri yra siejama su V.Romanovu.

Prieš pokalbį su žurnalistais, vyko naujais išrinktos partijos valdybos fotosesija. Fotografui paprašius nusišypsoti, V.Romanovas sakė, kad visi pavargę, todėl iš kur čia gali būti tos šypsenos. Ir iš tiesų, verslininkas atrodė pavargęs, nelaidė jam įprastų arogantiškų keistų juokelių.

–  Kodėl atsisakėte pats kandidatuoti į partijos pirmininko postą, užleidote šį postą moteriai? – paklausė žurnalistai V.Romanovo.

– Tiesiog toks jausmas vidinis, kad moteriškė geriau valdo. Matriarchatas kažkada buvo. Pažiūrėjau tą istoriją. Puikiai moterys valdė, ir nebuvo nei karų, nei nieko. Būdavo, tokias selekcijas sudarydavo net, kad kelios moterys vyrą išnaudojo nežinau kokiems darbams (juokiasi – aut.past.) Reikia vado tokio ramesnio, kur turi širdies, o ne tik... šaltai.

Į kurią pusę krypsite – dešinę ar kairę? Kas jūsų būsimi partneriai?

– Man artimos visos partijos. Visos partijos jau susikūrė, yra gerų žmonių. Ta evoliucija jau tikrai įvyko. Kada buvo pirmos dienos mūsų respublikos, buvo baisu bendraut su politikais, o šiandien jau tikrai kultūra auga. Mes gyvenam toj erdvėj, jau truputį tobulėjam.

– Tai visgi į kurią politinę pusę suksite?

– Medija pasuks. Viską išdėstysiu savo rašomoje knygoje, joje pristatysiu savo požiūrį į viską – nuo religijos iki žmogaus esmės, kas yra sąžinė, kas valdo mūsų protą.

Su kokiomis partijomis eitumėte į koaliciją Seime?

Šioje vietoje interviu griežtai nutraukė naujoji kuriamos partijos pirmininkė, poetiškos sielos J.Šimanauskienė: „Viskas“.

– Kodėl viskas taip slepiama? – žurnalistai paklausė J.Šimanauskienės.

– Mes turime tokią teisę. Viskas bus rytoj.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min