Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pas merą – su kultūros ministro raštu

A.Žigaitytė-Nekrošienė
E.Jankausko nuotr. / A.Žigaitytė-Nekrošienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vadovė A. Žigaitytė- Nekrošienė keliaus pas merą Rimantą Taraškevičių dėl žemės sklypo skyrimo naujojo Muzikinio teatro pastato statybai.

Susitikime taip pat dalyvaus Klaipėdos universiteto Menų fakulteto dekanas Vytautas Tetenskas, Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos direktorė Loreta Jonavičienė, Klaipėdos Eduardo Balsio menų gimnazijos direktorius Gintautas Misiukevičius ir KU Senato pirmininkė ir KVMT Meno tarybos narė Daiva Kšanienė.

Susitikimas inicijuojamas atsižvelgiant į LR Kultūros ministro R. Vilkaičio 2009 m. balandžio 15 d. raštą „Dėl žemės sklypo skyrimo”.

Jaunų, dabar dar tik besimokančių būsimų muzikantų likimas tiesiogiai siejasi su būsimo naujojo teatro pastato ateitimi. Vienijame jėgas kurti naująjį teatrą visapusiškai, visomis prasmėmis.

Keturių uostamiesčio kultūros įstaigų atstovai balandžio 22 dieną pasirašė susitarimo memorandumą, kuriuo sutarta po muzikinio teatro vėliava suvienyti jėgas užtikrinant jaunųjų muzikantų kelią į profesiją bei darbą teatre. „Jaunų, dabar dar tik besimokančių būsimų muzikantų likimas tiesiogiai siejasi su būsimo naujojo teatro pastato ateitimi. Vienijame jėgas kurti naująjį teatrą visapusiškai, visomis prasmėmis: ugdydami naująją muzikantų kartą ir siekdami garantuoti jai profesines perspektyvas, turime nuosekliai eiti į tikslą, kad jis būtų įgyvendintas ir atneštų visokeriopą naudą ne tik būsimiems teatro profesionalams, bet ir Klaipėdos, Lietuvos meno mylėtojams, publikai. Klaipėdai būtinas naujas muzikinio teatro pastatas. Džiaugiuosi, kad tai supranta Kultūros ministras. Mūsų susitikimas pas merą skirtas aptarti ministro raštą, kuriuo miesto vadovas prašomas rasti galimybių skirti žemės sklypą. Tai šiuo metu nesusiję su investicijomis, kaštais, finansų paieškomis. Tai tėra politinės valios ir apsiprendimo dalykas”, – įsitikinusi teatro vadovė A. Žigaitytė-Nekrošienė.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min