Dabar populiaru
Publikuota: 2008 spalio 1d. 19:29

Pasaulinę muzikos dieną apdovanoti Kauno muzikai

Liudas Mikalauskas
„Kamane.lt“ nuotr. / Liudas Mikalauskas

Trečiadienį minint Pasaulinę muzikos dieną, Kaune pirmą kartą įteikti apdovanojimai „Tikra muzika“.

Jais pagerbti labiausiai Kauną garsinantys muzikantai, dainininkai, kompozitoriai bei kolektyvai. Kauno menininkų namuose vykusiame renginyje už kūrybinę ir pedagoginę veiklą apdovanota solistė Sabina Martinaitytė, už kūrybinį universalumą – kompozitorius Giedrius Kuprevičius.

Apdovanojimas už ryškius sceninius proveržius įteiktas jaunam solistui (bosui) Liudui Mikalauskui, už šiuolaikinės muzikos populiarinimą - Kauno styginių kvartetui ir jo vadovui Sauliui Bartuliui. Už tautinės muzikos paveldo saugojimą ir puoselėjimą pagerbtas Lietuvos veterinarijos akademijos folkloro ansamblis „Kupolė" ir jo vadovas Antanas Algirdas Bernatonis.

Meilė džiazui ir šios muzikos populiarinimas tarp jaunosios kartos įvertinimą atnešė Kauno bigbendui ir jo vadovui Romualdui Grabštui, už šiuolaikinę vokalinę, instrumentinę, chorinę muziką ir kūrinius vaikams apdovanota Zita Bružaitė. Dar vienas apdovanojimas skirtas chorui „Cantate domino" ir jo vadovui Rolandui Daugėlai. Jie įvertinti kaip profesionalios chorinės muzikos skleidėjai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:42
01:24
24:49

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min