Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasaulinę sveikatos dieną kviečia paminėti žygyje

VGTU Turistų klubo narių kelionė į Gruziją
Justino Garbšto nuotr. / Pažintiniame žygyje po Kauno apylinkes gali dalyvauti visi norintys
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno rajono biudžetinė įstaiga Visuomenės sveikatos biuras, prisidėdamas prie Pasaulinės sveikatos organizacijos (PSO) skelbiamų iniciatyvų, balandžio 7 dieną organizuoja „Sveikatos žygį".

Kaip teigia jo organizatoriai, žygio dalyviai turės galimybę susipažinti su Kačerginės seniūnijos istorija, tradicijomis, kraštovaizdžiu, išbandyti savo fizinį bei turistinį pasirengimą. Raudonojo kryžiaus draugijos nariai pamokys pirmosios medicininės  pagalbos teikimo principų. Į „Sveikatos žygį" kviečiami Kauno rajono mokyklų auklėtiniai ir pedagogai, Kauno rajono ugdymo įstaigų visuomenės sveikatos priežiūros specialistai, studentai ir visi galintys prisidėti prie žygio organizavimo ar tiesiog norintys jame dalyvauti. 

Turistiniai pietūs, kuriais vaišins Kauno rajono Visuomenės sveikatos biuras, dalyviams leis artimiau susipažinti, susirasti naujų draugų. Pavalgę ir pailsėję žygeiviai susirungs velykinių margučių ridenimo varžybose, gražiausio bei stipriausio margučio rinkimuose. 

Į „Sveikatos žygį" privaloma atvykti su gera nuotaika, nusiteikus ryžtingai ir laikytis principo „nebūna blogo oro, reikalinga tik tinkama apranga". Su savimi turėti tik tai, kas būtiniausia turistaujant , o svarbiausia neužmiršti gražiausių ir stipriausių velykinių margučių.

Žygio metu numatoma aplankyti poilsiavietę „Apuokynė", Skulptūrų parką „Gamta ir žmogus", poeto Vinco Mykolaičio-Putino kiemelį, Kačerginės pagrindinę mokyklą, rašytojo Prano Mašioto „Pasakų parkelį", Kačerginės Šv. Onos koplyčią, paminklą „Sūnums Lietuvos", Kačerginės parką, Nemuno pakrantę, Kačerginės biblioteką, paminklą Jonui Biliūnui, Kačerginės J.Biliūno aikštę, vaikų sanatoriją „Žibutė".

Renginio dienotvarkė:

11.30 - 12 val.   „Sveikatos žygio" dalyviai renkasi prie Kačerginės poilsiavietės „Apuokynė"

12 - 12.15 val.  Kačerginės seniūno sveikinimo žodis

12.15 - 12.30   val. Kačerginės kultūros centro direktorė Lina Sinkevičienė žygio dalyvius supažindina su „Sveikatos žygio" maršrutu

12.30 - 14 val.   žygis Kačerginės apylinkėmis

14 - 14.30   žygio dalyviai sugrįžta į poilsiavietę „Apuokynė"

14.45 - 15 val.   pirmosios medicininės pagalbos mokymo pratybos

15.00 - 15.30 val. pietūs

15.30 - 16 val. margučių ridenimo varžybos, gražiausio ir stipriausio velykinio margučio rinkimai

16.00 - 16.15   val. diplomų įteikimas žygio dalyviams

16.15 - 16.30   val. poilsiavietės „Apuokynė" sutvarkymas ir išvykimas namo

Pasaulinei sveikatos dienai skirti renginiai trečiadienį vyks ir Kaune.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min