Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 28d. 10:01

Pasaulio prekybos centras iš Vilniaus nesitraukia

Danijos kapitalo įmonė „World Trade Centers Vilnius“ neatsisako planų Vilniuje pastatyti Pasaulio prekybos centro (PPC) pastatą – šiuo metu įšaldytus darbus planuojama išjudinti maždaug po pusmečio.

Pasaulį sudrebinusi finansų krizė verslininkus sustabdyti PPC projektą privertė tuomet, kai jau buvo rengiamas detalusis pastato statybų planas. Planuota, kad PPC įsikurs kalvoje virš pietinio Vilniaus aplinkkelio, pirmadienį rašo dienraštis „Vilniaus diena“.

„Kol kas projektas pristabdytas dėl ekonominės padėties. Bet jo neatsisakyta, jis toliau bus vykdomas“, – sakė „World Trade Center Vilnius“ direktorė Danguolė Gailevičiūtė-Madsen.

Pasak jos, projektas iš mirties taško turėtų pajudėti maždaug po pusmečio – kitų metų viduryje jau bus galima pamatyti ir būsimojo PPC vietoje plušančius statybininkus.

„Krizė vis tiek baigsis, ateis pakilimas. Sutartys nenutrauktos – architektai ir visi kiti šiuo metu yra laukimo būsenos. Į tą projektą investuota labai daug pinigų, investuotojai ir taip daug prarado. Jie šio projekto negali atsisakyti – jeigu jis būtų nutrauktas, jie prarastų labai didelius pinigus“, – tvirtino D.Gailevičiūtė-Madsen.

Idėja Vilniuje statyti PPC rūmus gimė 2006-aisiais. Planuota į didžiulį kompleksą investuoti apie 2 mlrd. litų. 

Temos: 1 Prekybos centras

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min