Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2016 01 03, 16:52

Pasiaiškinti dėl tragiškų įvykių Kėdainiuose A.Pabedinskienei ir S.Skverneliui prezidentė skyrė pusvalandį

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Kėdainių rajoną sukrėtė skaudus įvykis – 1979 metais gimęs vyras nužudė du mažamečius savo vaikus, juos įmetęs į šulinį. Šalies vadovai visą savaitgalį tylėjo ir tik sekmadienio vakarą viešai paskelbė apie savo susirūpinimą vaikų apsauga.
Tragedijos vietoje
Tragedijos vietoje / Pauliaus Ramanausko/15min.lt nuotr.

Už vaikų teises atsakingi ir kiti pareigūnai pirmadienį kviečiami į pokalbį su valstybės vadovais. 

Prezidentės Dalios Grybauskaitės darbotvarkėje numatyta, kad ji 9 val. ryto susitiks su socialinės apsaugos ir darbo ministre Algimanta Pabedinskiene, vidaus reikalų ministru Sauliumi Skverneliu.

Numatoma, kad susitikime dalyvaus ir sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė, Policijos generalinis komisaras Linas Pernavas, socialinių darbuotojų ir vaiko teisių specialistai bei nevyriausybinių organizacijų atstovai.

A.Pabedinskienė ir S.Skvernelis, panašu, pasiaiškinti turės greičiau nei per pusvalandį, mat 9.30 val., kaip numatyta ministro pirmininko darbotvarkėje, jie jau bus susitikime su Algirdu Butkevičiumi. Premjeras į susitikimą taip pat kviečia  Valstybinės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos vadovę Aliną Jakavonienę.

Sekmadienį į Kauno apylinkės teismą atvestas du savo vaikus – dviejų metukų sūnų ir vos 4 mėnesių dukrą – nužudęs Kėdainių rajono gyventojas A.B. Vyras prisipažino, jog naktį į šeštadienį savo namų kieme įmetė į šulinį abu mažylius, kur jie mirė. Paaiškinti motyvų, kodėl taip pasielgė, negali. Bet dėl to, ką padarė, nesigaili. 

Kauno apylinkės prokuratūros prokurorė Jolanta Petraitytė 15min sakė, kad teismas patenkino prokuratūros prašymą ir skyrė įtariamajam maksimalią kardomąją priemonę – suėmimą trims mėnesiams. 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min