Antradienio ryte tikrindami turimą informaciją, VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos pareigūnai Šakių rajone, prie kelio Kaunas–Zapyškis–Šakiai esančiame miške, sulaikė du neteisėtus migrantus. Pirminiais duomenimis, šie vyrai – 34-erių Afganistano pilietis ir 20-metis iš Pakistano. Užsieniečiai prisipažino, kad į Lietuvą iš Latvijos juos atvežęs nepažįstamas asmuo.
2026-06-26 00:00
Pasieniečiai perbraižė trijų migrantų grupių kelionių maršrutus į Vakarų Europą
Tik per vieną dieną pasieniečiai sulaikė 26 neteisėtus migrantus ir šešis jų gabentojus, pradėjo du ikiteisminius tyrimus. Iš Baltarusijos per Latviją įsibrovę ir Vakarų Europą tikėjęsi pasiekti užsieniečiai perduoti Latvijos valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnams.
