2025-06-05 07:42

Pasienyje su Baltarusija nefiksuota neteisėtų migrantų

Lietuvos pasienyje su Baltarusija praėjusią parą nefiksuota neteisėtų migrantų, ketvirtadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba.
Lietuvos ir Latvijos užsienio reikalų ministrų vizitas pasienyje
Lietuvos ir Latvijos užsienio reikalų ministrų vizitas pasienyje / Roberto Riabovo / BNS nuotr.

Latvijos pasienyje trečiadienį apgręžta 90 migrantų, tuo metu Lenkijos pareigūnai antradienį neįleido 168 neteisėtai į šalį norėjusių patekti asmenų.

Šiemet į Lietuvą iš viso neįleisti 837 neteisėti migrantai. Pernai 1002 kartus mėginta neleistinose vietose patekti į šalį iš Baltarusijos.

Kaip skelbė BNS, migrantų antplūdis į rytines Europos Sąjungos nares iš Baltarusijos kilo 2021 metais, Vakarai kaltina Minsko režimą jį organizavus.

Iš viso nuo migracijos krizės pradžios Lietuvos pasieniečiai į šalį neleido neteisėtai patekti 23,8 tūkst. užsieniečių. Tie patys asmenys nelegaliai kirsti sieną bando ne po kartą.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą