Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasirašė bendradarbiavimo sutartis su Vestfoldu

Sutartį savo parašais patvirtino Vestfoldo apskrities meras P. Johansen (viduryje), Kauno miesto meras A.Kupčinskas (dešinėje) ir Kauno apskrities viršininkė O.Balžekienė.
Savivaldybės nuotr. / Sutartį savo parašais patvirtino Vestfoldo apskrities meras P. Johansen (viduryje), Kauno miesto meras A.Kupčinskas (dešinėje) ir Kauno apskrities viršininkė O.Balžekienė.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Kovo 9-ą Kauno rotušėje iškilmingai pasirašyta atnaujinta bendradarbiavimo sutartis tarp Vestfoldo (Norvegija) apskrities tarybos, Kauno apskrities viršininko administracijos ir Kauno miesto savivaldybės 2009-2010 metams.

Bendradarbiavimo sutartį parašais patvirtino Vestfoldo apskrities meras Per-Eivind Johansen, Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas ir Kauno apskrities viršininkė Ona Balžekienė.

„Mūsų miestui ši bičiulystė su Norvegijos partneriais tikrai buvo be galo maloni ir visapusiškai naudinga. Ypač malonu, kad svarbus indėlis įneštas į kultūros mainų programą, didelis dėmesys skirtas švietimui, sveikatos ir socialinės rūpybos institucijoms, bibliotekoms. Tai prioritetinės sritys, į kurias investuotos lėšos sugrįš su didžiausiomis palūkanomis. Šiais ir ateinančiais metais Vestfoldo apskritis, Kauno apskritis ir Kauno miestas yra pasirengę įgyvendinti daug svarbių projektų ir pamėginti gauti finansinę paramą iš Europos fondų“, – sveikindamas susirinkusius svečius sakė A.Kupčinskas.

Kauno miesto savivaldybė ir Vestfoldo apskrities taryba dar 1991 metų spalio 20 dieną sudarė bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią šalys sutarė bendradarbiauti kultūros, švietimo, sveikatos ir socialinės rūpybos srityse. Per visą bendradarbiavimo laikotarpį buvo užmegzti kontaktai tarp Vestfoldo ir Kauno gimnazijų ir aukštesniųjų mokyklų, teikiama parama Kauno sveikatos ir socialinės rūpybos institucijomis, bendradarbiaujama bibliotekininkystės srityje, kuriamos palankios sąlygos abiejų šalių verslo kontaktams. 1993 metais Kauno mieste buvo atidarytas Vestfoldo informacijos centras, kurio vienas iš pagrindinių uždavinių yra verslo kontaktų tarp Kauno ir Vestfoldo regionų skatinimas.

1997 metais į Kauno miesto ir Vestfoldo apskrities bendradarbiavimą įsijungė ir Kauno apskrities viršininko administracija. Nuo 1997 metų kas du metai tradiciškai pasirašomos trišalės bendradarbiavimo sutartys tarp Kauno miesto, Kauno apskrities bei Vestfoldo apskrities.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min