Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pasirodė pirmoji knyga apie Kauno mafiją – „Tikroji Daktarų istorija“

Naujoji knyga, pasak jos autoriaus, jau sudrumstė Kauno nusikalstamo pasaulio atstovų gyvenimą.
Naujoji knyga, pasak jos autoriaus, jau sudrumstė Kauno nusikalstamo pasaulio atstovų gyvenimą.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvoje išleista pirmoji nepriklausomo autoriaus knyga apie Daktarų klaną bei kitus Kauno nusikaltėlių susivienijimus. Net septynerius metus knygą rašusio žurnalisto Dailiaus Dargio teigimu, šia knyga jis siekė objektyviai atspindėti visą Kauno nusikaltėlių nueitą kelią nuo pat jo pradžios iki šių dienų.

„Tai – tikra istorija, atspindinti vienų pavojingiausių Lietuvos ar net Rytų Europos nusikaltėlių gyvenimus. Daugiau nei septynerius metus rinkti faktai, yra gerokai daugiau nei kraupūs. Ši knyga – ne apie žmones, o nusikaltėlius, jų gyvenimo kelią, principus ir dažniausiai, deja, liūdną to kelio pabaigą“, – sakė knygos autorius.

D.Dargio teigimu, parašyti knygą apie skandalingą Daktarų klaną bei kitus nusikaltėlių susivienijimus paskatino knygos herojų nusikaltimų mastai bei legendomis apaugusios istorijos apie juos.

Autorius prisipažino, kad vos pasklidus informacijai, apie ką bus knyga, jis sulaukė netikėtų jos herojų veiksmų : „Jau dabar siekiama uždrausti prekybą vienintele mafijos kronika. H.Daktaro advokatas kreipėsi į teismą, siekdamas užkirsti kelią šios knygos platinimui. Tad nelieka jokios abejonės, kad ši kronika jiems gali būti labai nenaudinga“.

„Tikroji Daktarų istorija“ yra parengta remiantis įvairiais garsiausių šalies teisėsaugos pareigūnų pasakojimais, interviu su pačiais knygos herojais bei kitais informacijos šaltiniais, pageidavusiais likti neįvardytais ar saugomais valstybės, taip pat teisėsaugos pareigūnų vykdytų tyrimų metu gauta operatyvine informacija bei nepriklausomais tyrimais.

„Nusikaltėlių aplinkos žmonių tiesiog paniškai bijo daugelis, tad informacijos rinkimas buvo pats tikriausias iššūkis. Tuo tarpu nemažą dalį itin įdomios informacijos pavyko gauti tiesiai iš paties Henriko Daktaro Lukiškių vienutėje parašytų laiškų“, – sakė knygos autorius.

Anot jo, knygos skaitytojui bus atskleistos pačios įdomiausios detalės net apie pirmuosius Daktarų nusikaltimus, jų sulaikymus, o taip pat daug įdomių aplinkybių apie kitus Kauno nusikaltėlių susivienijimus.

„Tai tikra mafijos kronika, laužanti bet kokius gandus ar legendas, kad Lietuvoje jos nebuvo ar ji buvo silpna. Joje atspindima viskas kas buvo tikrovėje, kasdienybėje, šalia mūsų – kraujas, kančios, žiaurumas bei nusikaltėlių gyvenimo filosofija“,- sako autorius.

Knygos autorius D.Dargis nuo 1995 metų rengia straipsnius Lietuvos žiniasklaidos priemonėms kriminalinėmis temomis. Didžiąją laiko dalį jis rašė įvairias publikacijas apie Kauno nusikaltėlių susivienijimus bei organizacijas, apžvelgė skandalingiausias pastarojo meto kruvinas istorijas.

„Tikroji daktarų istorija“ yra išleista 5000 tiražu.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min