Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 6d. 06:33

Pasitiks patogesnis Priėmimo skyrius

Klaipėdos universitetinė ligoninė įsigijo du, po pusę milijono litų kainavusius automobilius su visa būtina medicinine įranga itin sunkiems pacientams.
Egidijaus Jankausko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Klaipėdos universitetinė ligoninė įsigijo du, po pusę milijono litų kainavusius automobilius su visa būtina medicinine įranga itin sunkiems pacientams.

Dešimtis tūkstančių pacientų per metus priimanti Klaipėdos universitetinė ligoninė dabar juos pasitiks atnaujintame ir modernizuotame Priėmimo skyriuje.

Skyriaus modernizavimui skirta 750 tūkst. Lt. Didžioji dalis pinigų panaudota patalpų remontui, kita – naujai technikai įsigyti. Be svarbių medicininių priemonių įsigytas ir alkotesteris. „Dabar bus geresnės sąlygos tiek pacientams, tiek ir darbuotojams“, – teigė ligoninės vyriausiasis gydytojas Vinsas Jonušonis.

Greitosios medicinos pagalbos automobiliai su pacientais pateks į specialų priestatą. „Jiems bus kur kas saugiau – neperpūs vėjai, nesušals“, – aiškino ligoninės vadovas. Skaičiuojama, kad kasmet greitosios pagalbos automobiliais į šią ligoninę atvežama apie 16 tūkst. pacientų. Iš viso į ligoninę per metus kreipiasi per 65 tūkst. ligonių. Didžiajai daliai prireikia stacionaraus gydymo.

Klaipėdos universitetinė ligoninė yra įsigijusi ir du modernius automobilius itin sunkiems pacientams. Abiejose transporto priemonėse įrengta moderni medicininė technika. Kaip teigė medikai, tai – lyg reanimacijos palatos ant ratų.

Atnaujintame Priėmimo skyriuje yra atskira patalpa benamiams. „Benamiai – viena didesnių mūsų problemų, jie serga ne tik įvairiomis kūniškomis ligomis, bet ir dvasinėmis“, – sakė V.Jonušonis.

Artimiausiu metu ligoninė ketina įsigyti naują diagnostinę techniką onkologinėms bei širdies ligoms nustatyti. Priėmimo skyriaus modernizavimas buvo finansuotas iš Sveikatos apsaugos ministerijos skirtų lėšų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min