Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paskelbti oficialūs DAROM 2017 akcijos taškai

Akcijos DAROM akimirka
DAROM organizatorių nuotr. / Akcijos DAROM akimirka
Šaltinis: 15min
1
A A

DAROM IR GAMTA PADĖKOS! – su tokiu šūkiu akcijos organizatoriai kviečia dalyvauti jubiliejinėje nacionalinėje tvarkymosi akcijoje DAROM 2017, kuri balandžio 22 dieną 10 valandą suburs daugybę Lietuvos žmonių. Jos tikslas, kaip teigia organizatoriai, suvienyti žmones, skatinti bendruomeniškumą ir atkreipti dėmesį į taršos bei aplinkosaugos problemas.

„Džiugu pranešti, jog jau galite rasti oficialius nacionalinės DAROM akcijos tvarkymosi taškus savo savivaldybėje http://mesdarom.lt/darom-2017/tvarkymo-taskai.html“, – paskelbė akcijos DAROM organizatoriai.

Būtent iš šių taškų bus išvežami DAROM maišai ir kitos surinktos atliekos į sąvartynus akcijai pasibaigus. Būtina pabrėžti, kad DAROM akcijos metu yra tvarkomos tik viešosios vietos.

DAROM taškuose raudonuosius maišus akcijos dalyviai gaus, tačiau darbo saugos priemonėmis prašoma pasirūpinti patiems – pirštinėmis, guminiais batais, kremu nuo saulės, apsauga nuo erkių.

Taip pat visi galintys ir norintys kviečiami po tvarkymosi atvykti į „Uno Parką“ (Lizdeikos g. Antakalnis, Vilnius), kuriame vyks DAROM vieša iškyla.

Raudonus DAROM maišus įsigyti jau galima ir dabar visuose didžiuosiuose prekybos centruose. Maišai pagaminti iš 100 proc. perdirbto plastiko žaliavos, yra dideli ir stipresni nei įprastai, todėl juos galima naudoti ir tvarkant savo namus, sodus. Pirkdami šiuos maišus prisidėsite prie DAROM organizacijos iniciatyvų įgyvendinimo.

Akcijos naujienas galima sekti čia.

O iki akcijos DAROM 15min kviečia jus nelikti abejingus ir sugėdinti šiukšlinančius: nufotografuokite gamtoje ar viešoje vietoje aptiktas šiukšlių krūvas ir atsiųskite jas 15min redakcijai el. paštu ieskome@15min.lt. Nepamirškite pateikti kuo detalesnį vietos aprašymą – galbūt ji ir išduos šiukšlinantį kaltininką?

15min ne tik publikuos jūsų tekstus ir nuotraukas bei taip sugėdins kiaulintojus. Nuotraukas ir prikiaulinimo vietos adresą nusiųsime už švarą ir tvarką tame rajone atsakingai institucijai. O gal patys pasirūpinsite išvalyti jūsų mieste ar rajone prišiukšlintą vietą? Atsiųskite nuotrauką, kaip tvarkote aplinką. Kiaulintojus – gėdinsime, švarintojams – dėkosime.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min