Dabar populiaru
Publikuota: 2017 lapkričio 6d. 19:10

Populiariausia idėja Lietuvai – legalus medicininių kanapių vartojimas

Iniciatyva „Idėja Lietuvai“
15min nuotr. / Iniciatyva „Idėja Lietuvai“

Rugsėjį prasidėjusi iniciatyva „Idėja Lietuvai“ įsibėgėja – iki pirmojo, idėjų rinkimo, etapo pabaigos liko vos dvi savaitės. Tad visi turintys idėją, bet jos dar nepasiūlę, turėtų suskubti.

Iki lapkričio 20 d. puslapyje idejalietuvai.lt visi norintys dar gali siūlyti savo ir balsuoti už jiems labiausiai patikusias jau pateiktas idėjas. Taip pat galima užpildyti ir popierinę anketą, kurią rasite žurnale „Savaitė“.

Iniciatyvai jau pateiktos 695 idėjos. Itin didelio susidomėjimo sulaukė net trys sritys, o viena idėja savo artimiausią konkurentę lenkia kone dvigubai.

Lietuvos gyventojai daugiausia idėjų siūlo ekonomikos (128), švietimo (104), vidaus reikalų (103) ir socialinės apsaugos (51) srityse.

Šiuo metu daugiausia palaikymo sulaukia idėja siūlanti įteisinti psichoaktyvių kanapių psichinės ir fizinės sveikatos gerinimui vartojimą.

Kiti siūlymai rikiuojasi taip: Lietuvos gynybines galias stiprinti pritraukiant į Šaulių sąjungą 50 tūkst. šaulių; įteisinti tos pačios lyties santuoką; supaprastinti receptų išrašymo tvarką; pakeisti tikybos pamoką.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tomo Balžeko idėjos Lietuvai – šachmatų ir žiniasklaidos raštingumo pamokos

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min