Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Paskutinio posėdžio tradicija: atsipalaiduoti

Regalijos
J.Andriejauskaitės nuotr. / Arūnas Burkšas
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos regiono plėtros taryba vakar rinkosi į paskutinį šios kadencijos posėdį. Dviejų metų bendram darbui užbaigti pasirinkta sodyba Drevernoje.

Per kelias susitikimo valandas tarybos nariai apžiūrinėjo Klaipėdos rajono vietas, kurios atgaivintos už Europos struktūrines lėšas, bei erdves, kurias ketinama atverti turizmui. Vėl prisimintas   Vilhelmo kanalas ir užmojai pritaikyti jį turizmui.

Paskutiniajame posėdyje apsvarstytas regiono atliekų tvarkymo planas, struktūrinių fondų paramos įsisavinimas, kitos problemos.

Klaipėdos regiono plėtros taryba vienija septynias apskrities savivaldybes. Panaikinus apskritis jos vadovu tapo buvęs apskrities viršininkas Arūnas Burkšas, Ministro pirmininko patarėjas regioninės plėtros klausimais.

Anot jo, nereikia stebėtis, kad tarybos nariai paskutiniam posėdžiui rinkosi į sodybą „Strykis“.. „Žinote, čia kaip miuzikle „Smuikininkas ant stogo“ – tradicija yra tradicija. Jau prieš dvejus metus įvedėme praktiką, kad posėdžiai vyksta vis kitoje savivaldybėje ir yra išvažiuojamieji, nes taip gali daugiau pamatyti nei kabinetuose sėdėdami, galų gale ir bendravimas kitas“, – aiškino A.Burkšas. Kodėl buvo pasirinkta ši sodyba ir kiek tai atsieis – neatskleidžiama. Esą paskutinį posėdį nuspresta surengti Klaipėdos rajone, o jau rajono savivaldybė rūpinosi, kur susirinks posėdžiautojai.

„Aišku, tai kainuoja, bet tai kainuotų, jei posėdžiai visada vyktų Klaipėdoje, kabinetuose – reikėtų suvažiuoti neringiškiams, šilutiškiams, palangiškiams. Dabar aš  važinėjuosi nuosavu automobiliu, niekas man už tai nemoka. O ši sodyba, kaip suprantu, apmokama už savivaldybių lėšas. Tai neturėtų būti daug“, – svarstė pašnekovas.

Jis pats nedrįso prognozuoti ar ir kitą kadenciją vadovaus Regiono plėtros tarybai. Prognozuojama, kad kitas sposėdis įvyks po kelių mėnesių, kai visos savivaldybės išsirinks vietos merus. Į tarybą nuo savivaldybių patenka merai ir vienas tarybos narys.

„Kol kas dar nė merų nežinome, todėl būsimos tarybos sudėties negalime prognozuoti. Greičiausiai ji bus patvirtinta po poros mėnesių“, – tvirtino A.Burkšas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min