Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2009 01 06, 06:30

Pasveikino pirmuosius metų mažylius

Pirmadienį Kauno meras Andrius Kupčinskas įteikė gimimo liudijimus pirmųjų šių metų naujagimių tėvams. Trumpa ceremonija vyko naujoje patalpoje – Kauno rotušėje neseniai duris atvėrusiame „mažojo kauniečio“ kabinete.
Naujajame „mažojo kauniečio“ kabinete vakar meras sveikino pirmųjų šių metų mažylių tėvus.
Naujajame „mažojo kauniečio“ kabinete vakar meras sveikino pirmųjų šių metų mažylių tėvus. / Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr.

„Dažnai matydavome, kad kai tėvai ateina registruoti naujagimių, neretai vaikus atsineša kartu. Motinos koridoriuje mažylius ir maitindavo. Todėl suradome kabinetą, kuriame, reikalui esant, kūdikį galima ir pervystyti, ir pamaitinti. Jį specialiai pavadinome ne motinos ir vaiko kambariu, o davėme jam „mažojo kauniečio“ pavadinimą“, – pasakojo Kauno miesto civilinės metrikacijos biuro vedėjas Kęstutis Ignatavičius.

Kartu dar ir Kauno rotušės ceremonmeisterio pareigas einantis K.Ignatavičius pasidžiaugė, kad pernai gimė 418 daugiau vaikų nei užpernai.

„Nors ir sunkmetis, socialinė politika Lietuvoje viena iš geresnių Europoje, todėl dabar labai palankus metas gausinti šeimas“, – sakė meras, pirmųjų 3-jų šių metų naujagimių tėvams įteikęs svarbiausius kūdikių priežiūros reikmenis.

„Mama ir sūnus sveiki, kiti du vaikai labai džiaugiasi nauja „gyva lėle“ namuose. Abu labai prižiūri mažąjį broliuką. Gražu, kad sulaukėme ypatingo dėmesio“, – iš mero rankų gavęs jauniausio sūnaus gimimo liudijimą džiaugėsi dabar jau 3-jų vaikų tėtis, Kauno valstybinio muzikinio teatro vadovas Benjaminas Želvys. Jo sūnus Matas buvo pirmasis šiais metais Kauno medicinos universiteto klinikose gimęs kūdikis.

Iškart po Naujųjų metų sutiktuvių savo naujagimius pareiškė norą užregistruoti 5 tėveliai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min