Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 14d. 18:59

Patekti į Deivio buriamą chorą panoro šimtai klaipėdiečių (nuotraukos)

Deivis įtemptai klausėsi kiekvieno dalyvio.
J.Andriejauskaitės nuotr. / Deivis atidžiai klausėsi kiekvieno dalyvio.

Net ir spustelėjus kelių laipsnių šaltukui, ties džiazo restoranu „Kurpiai“ pirmadienio vakarą nusidriekė kelių šimtų klaipėdiečių eilė. Visi jie panoro patekti į atlikėjo Deivio buriamą chorą ir susirungti TV3 kanalo rengiamame projekte „Chorų karai“.

Džiazo klubas dar neprasidėjus atrankai buvo pilnutėlis. Deivis ir dar trys komisijos nariai įsikūrė antrame aukšte, tad restorano laiptai buvo sausakimši nuo dalyvių. Keli šimtai klaipėdiečių liko stovėti ir šalti už durų. „Negaliu niekur nueiti pasišildyti, praeis mano eilė“, – telefonu garsiai aiškino mergina.

Kai kurie į atranką atskubėjo gerokai anksčiau. „Atėjome valanda anksčiau, tad eilės nestovėjome, įsikūrėme viduje. Numatėme iš anksto, kad bus eilė. Padarėme sau atrakciją, net jei neatrinks juk maga save išbandyti, įvertinti, ar esi gabus“, – sakė Klaipėdos universiteto chore giedantis Rokas į atranką atėjęs kartu su Menų fakultete studijuojančia bičiule Viktorija.

„Matote, kiek jūsų yra, turite vieną šansą, būkite gera, pasistenkite. Dainuokite, ką norite ir kaip norite, bet sužavėkite“, – vis nesugalvojančią, kokią dainą užtraukti vieną dalyvių ragino Deivis. Per 45 min komisija išklausė daugiau kaip pusšimtį dalyvių. Deivis  šnibždėjosi  iš jų pliusu pasižymėjęs tik vieną.

Komisijos dėmesio sulaukė Klaipėdos universiteto studentas Algirdas. Jam chorų kovos – ne naujiena. Jis bei kartu atėjusi draugė Vilija su uostamiesčio „Cantare“ choru dalyvavo Lietuvos televizijos rengtame projekte „Lietuvos balsai“.

J.Andriejauskaitės nuotr./Džiazo restorane buvo ankata.
J.Andriejauskaitės nuotr./Džiazo restorane buvo ankšta.


„Tai panašus projektas, buvo labai smagu. Dabar norime pereiti į kitą kanalą“, – šypsojosi Vilija.

„Įdomu, kuo skirsis. Čai nėra taip, kad ateis susidainavęs kolektyvas, bet bus suburtas naujas. Man įdomu, ką organizatoriai darys, kad dalyviai dainuotų bendrai. Šiaip atranką įsivaizdavau kiek kitaip. Čia buvo prašoma atlikti solinę dainą. Įsivaizduoju, kad chorų atranka būtų, jei paleistų dainą ir prašytų padainuoti šalia, kitu balsu“, – kalbėjo Algirdas. Atlikusį keletą dainų Deivis jį paragino pradėti mokytis šokti, nors apie tai, ar pateko į jo buriamą chorą jam nebuvo pranešta. Kiekvienas į projektą patekęs dalyvis sulauks skambučio.

Atrankoje sudalyvavęs verslininkas Alvydas sakė, kad jį visur lydi daina – autostradoje, vykstant į Vilnių, namuose, kai liūdna.
 
„Visur dainuoju. Jaunystėje buvome su draugais subūrę grupę. Armijoje grojau du metus, teko dainuoti chore, romansus atlikti ansamblyje“, – sakė Alvydas.

Dalyvauti atrankose nusprendė ne tik studentai, savo balsą pademonstruoti panoro ir vyresni – 40–55 metų klaipėdiečiai.

Organizatoriai ketino išklausyti kiekvieno į atranką atėjusio dalyvio balsą. Panevėžyje, Kaune, Vilniuje vykusios atrankos vyko nuo keturių iki aštuonių valandų. 

 

J.Andriejauskaitės nuotr./Užduotis - ar pažįsti natas?
J.Andriejauskaitės nuotr./Užduotis - ar pažįsti natas?

 

J.Andriejauskaitės nuotr./Komisija klaipėdiečio papraaė atlikti F.Sinatros dainą.
J.Andriejauskaitės nuotr./Komisija klaipėdiečio paprašė atlikti F.Sinatros dainą.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min