Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Patikrinus Vilniaus turgavietes uždrausta į rinką tiekti apie 470 kg. žuvies ir jos produktų

Šaldyta žuvis
MKT nuotr. / Šaldyta žuvis
Šaltinis: 15min
0
A A

Po bendro Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos ir Vilniaus apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos inspektorių patikrinimo Vilniaus turgavietėse, uždrausta į rinką tiekti apie 470 kg. žuvies ir jos produktų.

Šių metų kovo 23 d. penkiose skirtingose Vilniaus turgavietėse buvo tikrinami prekiautojai žuvimi ir žuvies gaminiais. Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriai, kartu su Mokesčių inspekcijos pareigūnais patikrino UAB „KTVG“ Kalvarijų turgavietėje, UAB „Karoliniškių būstas“ Karoliniškių turgavietėje, UAB „Šilėja“ Šeškinės turgavietėje, UAB „Vilvatėja“ Jeruzalės turgavietėje ir L.Sadausko I.Į. „Rabaras“ paviljone (Untuliu g. 6, Vilnius) veikiančias prekybos žuvimi vietas.

Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkas Virginijus Jauga sako, kad patikrinimų metu praktiškai visose tikrintose turgavietėse pasitaikė prekiautojų, kurie negalėjo parduodamai produkcijai pateikti įsigijimo dokumentų ir pagrįsti produkcijos kilmės. Nustatyta atvejų, kai žuvimi buvo prekiaujama pažeidžiant temperatūros reikalavimus, neapsaugant produktų nuo išorinės taršos, ženklinimo etiketėse trūko informacijos apie produktų tinkamumo vartoti terminus, kilmės šalį; kai kurie prekiautojai neužtikrino patalpų ir inventoriaus švaros ir higienos.

„Patikrinimo metu nustatyti du neteisėtai maisto produktais prekiavę asmenys – jie neturėjo šiai veiklai būtinų maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimų, penkiems prekiautojams už nustatytus pažeidimus paskirtos administracinės nuobaudos. Iš viso patikrinimo metu buvo sulaikyta per 469 kg neaiškios kilmės ar saugos reikalavimų neatitinkančios žuvies ir žuvies produktų, kurie nukreipti sunaikinti utilizavimo įmonėje“, – komentavo V.Jauga.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min