Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Patriotai kovo 11-ąją Jūrų muziejų lankys nemokamai

Kovo 11-ąją Jūrų muziejus kviečia švęsti nepriklausomybę.
Jūrų muziejaus nutor. / Kovo 11-ąją Jūrų muziejus kviečia švęsti nepriklausomybę.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kovo 11-ąją – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną Lietuvos jūrų muziejus laukia patriotiškai nusiteikusių lankytojų. Lankytojai, turintys Lietuvos valstybinės vėliavos spalvų atributus, bus leidžiami į muziejų nemokamai.

„Kovo 11-oji – tai mūsų visų šventė, – sakė muziejaus direktorė Olga Žalienė. – Tad ir švęskime ją, dalindamiesi tuo, ką sukūrėme per dvidešimt dvejus laisvės metus. Rengdami šią akciją kartu norime paskatinti ir aktyviau naudoti trispalvę atributiką. Geltona, žalia, raudona – tai juk tikros atgimimo, pavasario spalvos“.

Šaltuoju metų laiku Jūrų muziejus dirba tik savaitgaliais. Nors delfinariumas uždarytas rekonstrukcijai, tačiau susipažinti su jūrų pasaulio istorija ir gamta per dvi dienas atvyksta apie 200 lankytojų.

Saulėti pavasario orai į pajūrį pritraukia vis daugiau turistų, dalis jų būtinai užsuka į Jūrų muziejų. Juolab kad kol dar ne sezonas, kol dar nėra tūkstantinio lankytojų antplūdžio, galima ramiai apžiūrėti Jūrų gamtos, akvariumo ekspozicijas, dalyvauti šeštadienį ir sekmadienį rengiamose nemokamose specialiose popietėse, supažindinančiose lankytojus su muziejaus augintiniais iš arčiau.

Jūrų muziejaus nuotr./Kovo 11-ajai papuoštas „Meridianas“.
Jūrų muziejaus nuotr./Kovo 11-ajai papuoštas „Meridianas“.

Nustatytomis valandomis rengiami edukaciniai gyvūnų šėrimai, kurių metu galima daugiau sužinoti apie pingvinus, Pilkuosius Baltijos ir Paprastuosius Rytų Atlanto ruonius, o Šiaurės jūrų liūtas Piratas, būdamas geros nuotaikos, padovanoja lankytojams net ir improvizuotą pasirodymą.

Vis labiau auga susidomėjimas ir laivybos istorija. Dažnai pastebima, kad tėveliai, palikę vaikus gyvūnijos pasaulyje, skuba susipažinti su istorinės ekspozicijos muziejaus salėmis. Juolab, kad jose užfiksuoti Lietuvos, kaip jūrinės valstybės formavimosi pagrindiniai momentai. Itin patraukli lankytojams yra naujausia ekspozicija „Klaipėdos burinis laivynas“, kuri ne tik supažindina su burlaivių epocha Lietuvoje, bet ir mažam, ir dideliam leidžiama pasijusti tikru jūrininku – imti į rankas šturvalą ir įvesti laivą į virtualų istorinį Klaipėdos uostą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min