Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 sausio 12d. 09:57

Patvirtinta Jūrų uosto sąmata

Klaipėdos uostas
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Klaipėdos uostas
Susisiekimo ministras Eligijus Masiulis patvirtino Uosto direkcijos 2010 metų pajamų ir išlaidų sąmatą.

Pajamų dalis sudaro daugiau nei 264 mln. Lt, išlaidų – per 280 mln. Lt., investicijos – apie 206 mln. Lt.

Tinkamai subalansuotas valstybinis ir privatus finansavimas sudaro sąlygas Klaipėdos uoste rekonstruoti ir statyti infrastruktūros objektus, terminalus ir sandėlius, diegti naujausias technologijas, kelti personalo kvalifikaciją, plėsti teikiamų paslaugų spektrą, užtikrina  aukščiausią  jų  kokybę.

Uosto sėkmės garantas – sklandi ir sparčią uosto plėtrą užtikrinanti finansavimo sistema.

Valstybinį finansavimą užtikrina Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija. Jos pajamos, gaunamos iš uosto rinkliavų  ir uosto žemės nuomos, 2010-aisiais preliminariai sudarys apie 143 mln. litų per metus. Šios pajamos, taip pat ES paramos fondų ir bankų paskolos sudaro bendrą valstybinio finansavimo dalį, kuri skiriama uosto infrastruktūrai, privažiuojamiesiems keliams ir geležinkeliams vystyti, uosto akvatorijai gilinti, naujausioms informacinėms sistemoms ir technologijoms diegti, uostui augti.

Taip pat yra skiriama lėšų Klaipėdos miesto keliams tiesti ir rekonstruoti, rekreacinėms ir poilsio zonoms įrengti, paplūdimiams  atstatyti.    

2010 metais investicijoms numatomą sumą – daugiau nei 206 mln. Lt – planuojama skirti krantinių statybai ir rekonstrukcijai, jų gilinimui, infrastruktūros plėtros projektams ir kt.
 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie 15min