Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Patvirtintas 150,8 mln. litų Kauno rajono biudžetas

Pinigai.
15min nuotr. / Pinigai.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno rajono savivaldybės taryba vasario 23 dienos posėdyje patvirtino Kauno rajono savivaldybės 2011 m. biudžetą – 150,8 mln. Lt pajamų ir tiek pat išlaidų. Palyginti su 2011 m. biudžetu, šiųmetinis yra 1 procentu didesnis ir pirmą kartą Savivaldybės istorijoje – programinis, skelbia savivaldybė.

„Tai biudžetas, kuris leis vykdyti įsipareigojimus, užtikrinti deleguotas švietimo, socialinės sferos, kelių priežiūros ir kitas funkcijas, bendrai finansuoti tęstinius Europos Sąjungos, Valstybės investicijų programos ir Savivaldybės lėšomis vykdomus investicinius projektus, iš esmės išspręs darbo užmokesčio darbuotojams klausimą“, – sakė Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas.

Pasak mero, nepaisant valstybės vykdomos politikos, kai keleri metai iš eilės skriaudžiamos savivaldybės ir mažinama gyventojų pajamų mokesčio dalis (šiemet – 4 proc.), Kauno rajono savivaldybės biudžetas, nors ir nežymiai, didėja. Didžiausias dėmesys bus skiriamas švietimo, socialinėms problemoms spręsti, kultūrai.

Biudžetas leis pasirinkti racionaliausią ir geriausią komunalinių atliekų tvarkymo būdą, įdiegti naujas paslaugas viešajame transporte, iš esmės ketinama pertvarkyti šilimos ūkį.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min