Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 26d. 14:26

Patvirtintas Kauno rajono savivaldybės biudžetas – realus

Kauno savivaldybė
Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Kauno savivaldybė

Kauno rajono savivaldybės taryba patvirtino savivaldybės 2009 metų biudžetą: 172 milijonus 897,5 tūkstančio litų pajamų ir tiek pat išlaidų. Už tokį biudžetą balsavo 18 iš 25 posėdyje dalyvavusių Tarybos narių. Opozicija pateikė alternatyvų variantą ir balsavo už jį. Didžiausia dalis biudžeto lėšų – 64 procentai – skiriami švietimo įstaigoms

.Pirmą kartą Kauno rajono savivaldybės istorijoje investicijų ir verslo programai vykdyti lėšos – 4,8 milijono litų – numatytos biudžete. Šiai programai įgyvendinti iš Europos Sąjungos bei kitų šaltinių bus pritraukta per 20 milijonų litų. Anksčiau vadinamam kofinansavimui būdavo imamos paskolos iš bankų.

Pasak Kauno rajono savivaldybės administracijos Biudžeto ir finansų skyriaus vedėjo Arūno Miliaus, Kauno rajono savivaldybės 2009 metų biudžetas yra realus, jis bus įvykdytas 90-95 procentais. ,,Vasario mėnesį gautos pajamos įneša tam tikro optimizmo – galbūt įvykdysime ir visu 100 procentų“, – sakė A. Milius.

Lėtėjantys pasaulinės, tuo pačiu ir Lietuvos, ekonomikos augimo tempai sąlygoja mažesnes nei įprasta pajamų įplaukas į Savivaldybės biudžetą, todėl 2009 metų biudžetas numato maksimaliai taupų lėšų panaudojimą.

Biudžete numatytas tik įstatymais numatytas socialinių paslaugų, švietimo, kultūros ir sporto, sveikatos priežiūros programų lėšų didinimas, visa kita sumažinta 5 procentais.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Maistas

Eurovizija 2018

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min