Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 sausio 4d. 11:46

Patvirtintas kovos su korupcija Aplinkos ministerijos sistemoje priemonių planas

Aplinkos ministerija
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Aplinkos ministerija
Aplinkos ministras Gediminas Kazlauskas patvirtino ministerijos sistemos 2010–2012 metų kovos su korupcija programos įgyvendinimo priemonių planą.
Šis planas numato priemones, tikslus ir uždavinius, kuriuos Aplinkos ministerijos struktūriniai padaliniai ar pavaldžios institucijos turės iki numatyto laiko įvykdyti, teigiama Aplinkos ministerijos pranešime.

Ministro G.Kazlausko nuomone, minėta programa yra realiai įgyvendinama, todėl leis dar labiau užkirsti landas galimiems korupcijos atvejams. Be to, ji supaprastins tvarką ir procedūras, kurias iki šiol tekdavo patirti gyventojams, priverstiems rinkti kai kurias formalias, neturinčias praktinės reikšmės pažymas. Ypač sumažės administracinė našta statytojams, bus nustatyta aiški statybos dalyvių ir statybos valstybinės priežiūros pareigūnų atsakomybė.

Programą sudaro septynios kovos kryptys, kurių ietys nukreiptos į teisės aktų, reglamentuojančių statinių statybą ir statybų valstybinę priežiūrą; teritorijų planavimą, teritorijų planavimo dokumentų rengimą ir derinimą; gamtos išteklių (gyvosios gamtos, miškų, žemės gelmių ir kt.) racionalų naudojimą, apsaugą ir kontrolę; aplinkos kokybės valdymą (atliekų tvarkymą ir kt.); saugomų teritorijų valdymą, tvarkymą ir apsaugą, tobulinimą.

Greta teisės aktų tobulinimo taip pat planuojama aktyviau šviesti ir informuoti visuomenę apie korupcijos prevenciją.

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min