TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Pavaduotojams – daugiau įgaliojimų

Vytautas Milėnas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Vytautas Milėnas
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Trys Vilniaus savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojai artimiausiu metu gali įgauti daugiau galios. Svarstoma galimybė dalį administracijos direktoriaus Vytauto Milėno pasirašinėjamų dokumentų perleisti tvirtinti jo pavaduotojams. Šiai procedūrai įteisinti kuriama net nauja institucija.

Šiuo metu sostinės savivaldybės administracijai vadovaujantis V.Milėnas sako, kad savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo institucija, kuri įgaliotų pavaduotojus pasirašyti kai kuriuos dokumentus, leistų naudingiau planuoti darbus. „Jei pavaduotojai galėtų pasirašyti jų kuruojamų sričių dokumentus, sutaupytume laiko. Vis tiek kai kuriuos dokumentus vizuoja pavaduotojai“, – sakė V.Milėnas. Jo teigimu, svarstoma galimybė pasirašyti kasdienius dokumentus, tokius kaip vaiko globos skyrimas ar panaikinimas. „Aš laiką, kurį šiuo metu skiriu tokių dokumentų pasirašymui galėčiau išnaudoti racionaliau“, – žadėjo administracijos direktorius.

Vienas iš trijų V.Milėno pavaduotojų Virginijus Dastikas sakė, kad iniciatyva sukurti pavaduotojo instituciją kilo pačiam direktoriui ir jo pavaduotojams. „Tai tikrai nepridėtų mums darbo, nes tuos dokumentus, kuriuos pasirašinėja direktorius, vis tiek visus perskaitome ir vizuojame mes. Pasirašydami dokumentus tiesiog gautume daugiau atsakomybės“, – kalbėjo V.Dastikas.
Jo tvirtinimu, atlyginimai pavaduotojams dėl perskirstytų įgaliojimų taip pat nekistų. „Realiai jokių rimtų pasikeitimų nebūtų, tiesiog ne tokius svarbius dokumentus, pavyzdžiui, dokumentą dėl iškeldinimo iš buto, galėtume ne tik vizuoti, bet ir pasirašyti mes, pavaduotojai, taip nuimdami nuo direktoriaus pečių jam užkrautą didelį biurokratizmo krūvį“, – kalbėjo V.Dastikas.

Administracijos direktorius V.Milėnas sakė, tiksliai negalintis pasakyti, kada jo trim pavaduotojams bus perduota dalis įgaliojimų. „Iš pradžių turime suderinti su meru šį pasiūlymą, paskui jį turės tvirtinti miesto taryba. Kol kas viskas tik mūsų planuose, svarstome, kokius dokumentus konkrečiai galėtų pasirašyti pavaduotojai“, – kalbėjo V.Milėnas. Jo pavaduotojas V.Dastikas vylėsi, jog jau kitą savaitę klausimas bus teikiamas miesto tarybai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min