Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pavasarį paskelbė keramikų paroda

Šiųmetinėje parodoje „Pavasaris 2009“ savo darbus pristato 68 autoriai, tarp jų ir Giedrė Bardzilauskaitė.
Organizatorių nuotr. / Šiųmetinėje parodoje „Pavasaris 2009“ savo darbus pristato 68 autoriai, tarp jų ir Giedrė Bardzilauskaitė.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Keramikos muziejuje du mėnesius lankytojų lauks tarptautinė Baltijos šalių keramikos paroda „Pavasaris 2009“.

Prieš porą metų „Pavasarį“ pirmą kartą surengė Kauno keramikai, parodoje pristatę savo bei kolegų iš kitų Lietuvos miestų darbus. Pernai eksponuoti taip pat vien lietuvių darbai. Tiesa, paroda buvo gerokai gausesnė nei pirmoji. Šiemet paroda peržengė Lietuvos sienas: be tautiečių kūrinių, joje galima išvysti Švedijos, Rusijos, Estijos, Latvijos keramikų darbus.

„Pavasaryje“ pristatome visą Baltijos jūros regiono keramikų kūrybinį potencialą. Profesionalai ir jauni keramikai nebuvo varžomi jokių kriterijų ar temų. Nesinorėjo jiems duoti sugromuluotą formuluotę, kuri įspraustų į rėmus. Leidome improvizuoti ir kurti tai, kas jiems dabar aktualu ir svarbu. Todėl tarp kūrinių galima rasti ir užuominų į pasaulį kaustantį ekonominį sunkmetį, ir į žmonių sumaterialėjimą. Kūriniai skirtingi, tačiau juose matomas baltiškasis pradas“, – sakė Lietuvos dailininkų sąjungos Kauno skyriaus Keramikų sekcijos pirmininkė Živilė Bardzilauskaitė-Bergins.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min