TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pavasario sesijos prioritetų sąraše – finansų sistemos stabilizavimas ir ekonomikos gaivinimas

Seime
Redo Vilimo/BFL nuotr. / Seime
Šaltinis: 15min
0
A A

Į Seimo pavasario sesijos darbų programą siūloma įtraukti 256 teisės aktų projektus.

Darbų programos projekte išskirtos keturios prioritetinės sritys – finansų sistemos stabilizavimas, energetikos problemų sprendimas, aukštojo mokslo reforma bei ekonomikos gaivinimas.

Tarp prioritetinių yra įtraukta ir teisės aktų, kurių projektai dar neregistruoti Seime.

Finansų stabilumo sektoriuje numatomas „įstatymas, kuriuo būtų sudarytos galimybės prireikus imtis priemonių, reikalingų bankų sistemos stabilumui ir patikimumui didinti“. Ekonomikos gaivinimo – Mokesčių mokėjimo termino atidėjimo įstatymas. Tarp kitų prioritetų – apskričių reformą turėsiantis įgyvendinti įstatymas, Korupcijos prevencijos įstatymo pataisos.

Seimas kitą savaitę renkasi į eilinę pavasario sesiją.

Seimas kasmet renkasi į dvi eilines pavasario ir rudens sesijas. Pavasario sesija prasideda kovo 10 dieną ir baigiasi birželio 30 dieną. Rudens sesija prasideda rugsėjo 10 dieną ir baigiasi gruodžio 23 dieną. Seimas gali nutarti sesiją pratęsti. Jeigu sesijos pradžios diena yra ne darbo diena, tą dieną rengiamas tik 1 posėdis. Seimo nariai į eilines sesijas renkasi be atskiro kvietimo. Sesija pradedama ir baigiama Seimo posėdžiuose Lietuvos valstybės himnu.

Taip pat gali būti šaukiamos neeilinės sesijos: neeilines sesijas šaukia Seimo pirmininkas ne mažiau kaip 1/3 visų Seimo narių siūlymu, kuris turi būti jam įteiktas raštu, o Konstitucijos 142 ir 144 straipsniuose numatytais atvejais – Respublikos prezidentas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Ekonomika
Parašykite atsiliepimą apie 15min