Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 9d. 10:07

Pavasario sesijos prioritetų sąraše – finansų sistemos stabilizavimas ir ekonomikos gaivinimas

Seime
Redo Vilimo/BFL nuotr. / Seime

Kovo 10 d. tautos atstovai susirinks į eilinę Seimo II (pavasario) sesiją.

Vadovaujantis Seimo statutu, sesijos pirmojo posėdžio metu paprastai pristatoma sesijos darbų programa. Programa sudaroma apibendrinus Vyriausybės teikiamus teisės aktų projektus, kuriais siekiama įgyvendinti Vyriausybės programą ir suderinti Lietuvos nacionalinę teisę su Europos Sąjungos teisės normomis bei atsižvelgiant į Seimo komitetų, komisijų, frakcijų, Seimo narių teikiamus pasiūlymus.

Pavasario sesijoje Seimas planuoja apsvarstyti apie 300 projektų. Iš jų – 53 prioritetiniai teisės aktų projektai, susiję su finansų sistemos stabilizavimu, energetikos problemų sprendimu, aukštojo mokslo ir studijų reforma, ekonomikos gaivinimu, teigiama pranešime spaudai.

Be to, pavasario sesijoje, kaip numatyta Seimo statute, bus išklausytas Respublikos Prezidento metinis pranešimas, Vyriausybės metinė veiklos ataskaita.

Atsižvelgiant į tai, kad Seimo kompetencijai priskirti Konstitucinio Teismo ir Aukščiausiojo Teismo teisėjų bei kitų valstybės pareigūnų kandidatūrų svarstymas ir skyrimas, pavasario sesijoje numatoma svarstyti taip vadinamųjų personalijų klausimus.

Sesijos pradžios proga sveikinimo žodį tars Seimo Pirmininkas Arūnas Valinskas. Vyriausybės teikiamus įstatymų projektus pristatys Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius. Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja Irena Degutienė įvardins prioritetinius pavasario sesijos darbus.

Temos: 1 Ekonomika

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:30
04:39
00:23

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min