Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 6d. 15:57

Pavyko pasiekti plėšimų skaičiaus sumažėjimo

Policija
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Policija

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams intensyviu patruliavimu pavyko pasiekti, kad praėjusią savaitę Vilniuje sumažėtų plėšimų.

Per praėjusią savaitę, kovo 30 – balandžio 5 dienomis Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Vilniaus aps. VPK) padaliniai užregistravo 19 pranešimų apie Vilniaus miesto savivaldybės teritorijoje įvykdytus plėšimus. Prieš tai buvusią savaitę (kovo 23 – 29 d.) tokių pranešimų registruota 27, teigiama policijos pranešime.

Pareigūnų nuomone, plėšimų sumažėjo ne atsitiktinai. Kriminologinės padėties tyrimai parodė, kad ekonomikos sunkmečio metu tikėtinas turtinių nusikaltimų plitimas, ypač tai pasakytina apie plėšimus. Pastaruoju metu Vilniaus aps. VPK padaliniai padidino patruliavimo intensyvumą, derindama įprastą, vykdomą uniformuotosios policijos ir neuniformuotų policijos pareigūnų neviešą patruliavimą.

Vilniaus apskrities policija yra pasirengusi nedelsdama reaguoti į gyventojų saugumui iškilusius naujus iššūkius, tačiau, atsižvelgdama į nelengvą šalies gyventojų socialinės raidos laikotarpį norėtų atkreipti žmonių dėmesį į savisaugos būtinumą. Atkreiptinas tėvų dėmesys į nepilnamečių šeimos narių patiriamą riziką būnant viešose vietose tamsiuoju paros laiku. Vaikų saugumas beveik visiškai priklauso nuo suaugusiųjų rūpesčio, kontrolės ir atsakomybės. Todėl įstatymas įpareigoja tėvus tinkamai prižiūrėti vaikus, atsakyti už jų saugumą ir poelgius.
 

Temos: 1 Statistika
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min