Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 liepos 11d. 13:44

Pažadą ištesėjo: ten, kur R.Šimašius pjovė tujas, pajudėjo dviračių tako darbai

Sostinės Birutės gatvėje prasidėjo dviračių ir pėsčiųjų tako klojimo darbai
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Darbai Birutės gatvėje
Pavasarį mosuodamas pjūklu Vilniaus meras Remigijus Šimašius žadėjo, kad Neries pakrantėje dviračių ir pėsčiųjų takas bus pradėtas tiesti jau vasarą. Antradienį 15min užfiksavo, kad darbai Birutės gatvėje jau prasidėjo.

15min lankėsi šioje vietoje ir lygiai prieš savaitę, praėjusį antradienį. Tuomet dalis pjovimui pažymėtų medžių jau gulėjo supjaustyti, bet dviračių takas dar nebuvo pradėtas tiesti, o jo ribas žymintys kuoliukai skendėjo aukštoje žolėje.

Užklaustas apie darbų eigą Vilniaus miesto savivaldybės Miesto ūkio ir transporto departamento direktorius Virginijus Pauža suskubo pranešti, jog klojimas prasidės jau liepos 10 d.

„Bus kasamas gruntas, įrengiami pagrindai būsimam dviračių takui ir kt. Planuojama, kad nauju taku vilniečiai galės važinėti ir vaikščioti dar šį rudenį“, – 15min anksčiau sakė V.Pauža.

Antradienį ryte Birutės gatvėje atrodė, kad darbai jau pasistūmėjo į priekį. Pakrantėje akivaizdžiai vyksta matavimai naujam takui, grupelė vyrų darbavosi plaktuku kaldami naujus kuoliukus, o šalia gulėjo šviežiai nupjautų medžių krūva.

Vis dėlto kol kas ne tik dviratininkams sunku naudotis senuoju taku Neries pakrantėje. Nors išpjovus medžius teoriškai galima bristi per anksčiau užgrobtus sklypus, sunku įsivaizduoti pro brūzgynus brendančius pėsčiuosius.

Bent jau praėjusį antradienį 15min nesutiko nė vieno tokio drąsuolio.

V.Pauža pripažino, jog teritorija vaizdingoje Žvėryno vietoje kol kas nėra nuolatos prižiūrima. Šiuo metu pašalinti tik tie medžiai ir želdiniai, kurie trukdo būsimam dviračių takui, o brūzgynams vešėti niekas netrukdo.

Žadama, kad rudenį įrengus taką pakrantėje turėtų būti nuolatos pjaunama žolė ir surenkamos šiukšlės.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min