Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2014 01 02

Pažeidžiamų Lietuvos vaikų gerovei – 20 mln. litų

Startuojanti programa „Rizikos grupės vaikai ir jaunimas“ prisidės prie vaikų ir jaunimo gerovės.
Šakių vaikų globos namai
Asociatyvinė iliustracija: vaikų globos namai / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Prasidėjo du mėnesius truksiantis laikotarpis, kurio metu bus galima teikti paraiškas pagal 2009–2014 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programą „Rizikos grupės vaikai ir jaunimas“. 

Pagal programą bus vykdomos keturios priemonės: Lietuvos vaikų dienos centrų, Lietuvos atvirų jaunimo centrų, Lietuvos vaikų dienos centrų kartu su atvira jaunimo erdve plėtra, taip pat Darbui su rizikos grupės vaikais ir jaunimu reikalingų kompetencijų kėlimas. Didžiausias dėmesys bus skiriamas infrastruktūros kūrimui ir modernizavimui, paslaugų plėtrai, veiklos priemonių įsigijimui.

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė pabrėžia, kad ši programa – puikus būdas imtis socialinės atsakomybės bei prisidėti prie pažeidžiamos ir itin jautrios visuomenės dalies – rizikos grupės vaikų ir jaunimo – socialinės atskirties mažinimo ir jų gerovės kūrimo. 

Paraiškas gali teikti ir paramą Programos priemonėms gali gauti Lietuvos Respublikoje registruoti viešieji juridiniai asmenys (valstybės įmonės, biudžetinės įstaigos, religinės bendruomenės ar bendrijos, viešosios įstaigos, asociacijos, labdaros ir paramos fondai). 

Mažiausia projektų trukmė yra 12 mėnesių. Projekto veiklos turės būti baigtos įgyvendinti ne vėliau kaip iki 2016 m. balandžio 30 d. 

Programai skirtas biudžetas – beveik 20 mln. litų, pažymima Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Ryšių su visuomene skyriaus atstovų ketvirtadienį paviešintame pranešime.

Paraiškas galima teikti iki 2014 m. vasario 28 d. Paraiškos teikiamos adresu: VšĮ Centrinė projektų valdymo agentūra, S. Konarskio g. 13, 03109 Vilnius.

Daugiau informacijos apie kvietimą, visi susiję dokumentai ir paraiškos dokumentų skaitmeninės formos paskelbtos interneto svetainėse: www.cpva.lt, www.socmin.lt, www.eeagrants.lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius