Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 2d. 10:59

Pažeidžiamų Lietuvos vaikų gerovei – 20 mln. litų

Šakių vaikų globos namai
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: vaikų globos namai

Startuojanti programa „Rizikos grupės vaikai ir jaunimas“ prisidės prie vaikų ir jaunimo gerovės.

Prasidėjo du mėnesius truksiantis laikotarpis, kurio metu bus galima teikti paraiškas pagal 2009–2014 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programą „Rizikos grupės vaikai ir jaunimas“. 

Pagal programą bus vykdomos keturios priemonės: Lietuvos vaikų dienos centrų, Lietuvos atvirų jaunimo centrų, Lietuvos vaikų dienos centrų kartu su atvira jaunimo erdve plėtra, taip pat Darbui su rizikos grupės vaikais ir jaunimu reikalingų kompetencijų kėlimas. Didžiausias dėmesys bus skiriamas infrastruktūros kūrimui ir modernizavimui, paslaugų plėtrai, veiklos priemonių įsigijimui.

Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė pabrėžia, kad ši programa – puikus būdas imtis socialinės atsakomybės bei prisidėti prie pažeidžiamos ir itin jautrios visuomenės dalies – rizikos grupės vaikų ir jaunimo – socialinės atskirties mažinimo ir jų gerovės kūrimo. 

Paraiškas gali teikti ir paramą Programos priemonėms gali gauti Lietuvos Respublikoje registruoti viešieji juridiniai asmenys (valstybės įmonės, biudžetinės įstaigos, religinės bendruomenės ar bendrijos, viešosios įstaigos, asociacijos, labdaros ir paramos fondai). 

Mažiausia projektų trukmė yra 12 mėnesių. Projekto veiklos turės būti baigtos įgyvendinti ne vėliau kaip iki 2016 m. balandžio 30 d. 

Programai skirtas biudžetas – beveik 20 mln. litų, pažymima Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Ryšių su visuomene skyriaus atstovų ketvirtadienį paviešintame pranešime.

Paraiškas galima teikti iki 2014 m. vasario 28 d. Paraiškos teikiamos adresu: VšĮ Centrinė projektų valdymo agentūra, S. Konarskio g. 13, 03109 Vilnius.

Daugiau informacijos apie kvietimą, visi susiję dokumentai ir paraiškos dokumentų skaitmeninės formos paskelbtos interneto svetainėse: www.cpva.lt, www.socmin.lt, www.eeagrants.lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min