Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2011 kovo 4d. 14:50

„Pelenai“ atveš naujausias dainas

Č.Gabalis su grupe „Pelenai“ pristatys naujausią savo albumą „Ugnies ratu“.
Scanpix nuotr. / Č.Gabalis su grupe „Pelenai“ pristatys naujausią savo albumą „Ugnies ratu“.

Nuo Lietuvos popscenos nenulipantys „Pelenai“ Klaipėdos publikai pristatys naujausią savo kūrinį – autorinių dainų programą „Ugnies ratu“ ir naujausią albumą.

Šeštadienio vakarą renginių salėje „Vakaris“ skambės ir visų pamėgtos dainos iš „Pelenų“ kūrybos.
Dviejų dalių programoje skambės tokios dainos kaip: „Lopšinė“, „Liūdesio akys“, „Laiškai“, „Nupiešk man laimę“, „Sudie“ ir daugelis kitų klausytojų pamėgtų ir įvertintų dainų.

„Po ilgiau nei dešimties metų pertraukos grįžome prie savos kūrybos dainų atlikimo koncertuose, todėl tikime, kad šiltai ir kokybiškai skambanti muzika, nuoširdūs tekstai, kuriuose atsispindi mūsų požiūris į supantį pasaulį, nepaliks abejingų. Tegul koncertas virsta vieta, kurioje susirenka bendraminčiai, brandi publika mėgstanti gerą muziką“ – į savo koncertą kviečia grupės „Pelenai“ muzikantai.

Daugelis grupės dainų turi aukščiausius žinovų įvertinimus, o savo populiarumo dėka grupė užėmė aukštas konkursų vietas. Nepailstantis „Pelenų“ senbuvis Gintas Banys tokią sėkmę aiškino tuo, kad viskas, ką grupė darė, - tai jų vidinių išgyvenimų atvaizdas, o ne aklas kopijavimas. Pirmąjį albumą „Degančios sielos“, grupė išleido 1998 m.  Vėliau sekė kiti dainų rinkiniai: „Baltas vėjas“, „Kitaip“, „Tyliai“, „Veža“, paskutinis albumas „Laiškai“ išleistas 2003 m.

Koncerto metu skambės senbuvio grupės vokalisto Česlovo Gabalio atliekamos dainos. 

Jam pritars profesionalusis „Pelenų“ kolektyvas: muzikos ir tekstų autorius Gintas Banys, skambins bosine gitara, aranžuočių autorius Martynas Kuliavas taip pat pritars gitara, Saulius Didžiulis gros klavišiniais, Vaidas Taurinskas – mušamaisiais, o Žaneta Taurinskienė pritars Česlovui Gabaliui stipriu savo balsu.

„Pelenų“ koncertas – šeštadienį, 20 val. „Vakaryje“.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min