Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 10d. 14:14

Penki klaipėdiečiai gerą nuotaiką skleidė pačiame centre vaišindami arbata

Penki entuziastai klaipėdiečius vaišina imbierine arbata.
J.Andriejauskaitės nuotr. / Penki entuziastai klaipėdiečius vaišina imbierine arbata.

„Gripui – ne! Su gera nuotaika ir imbierine arbata“, – skelbė miesto centre, kitapus I.Simonaitytės bibliotekos, iškabintas plakatas. Pasipuošę kalėdinėmis kepuraitėmis penki entuziastai sumanė praskaidrinti klaipėdiečiams nuotaiką – visus vaišino imbierine arbata, medumi ir saldainiais. Praeiviams jie siūlė iš dėžutės išsitraukti ir lapelį su linkėjimu.

„Susibūrėme dėl šios gerumo akcijos. Visi penki esame iš skirtingų sričių, mus sieja bendri ryšiai, sportuojame kartu. Nusprendėme sukurti akciją, kuri būtų linksma, kad žmonės nebijotų gripo epidemijos. Imbierinė arbata – prevencija nuo gripo, nebūtini ir  vaistai. Jei kiekvienas pasiims geros nuotaikos, imunitetas dar sustiprės“, – šypsojosi vienas iš akcijos dalyvių, klaipėdietis Aidas. Vyriškis net nenorėjo skelbti savo pavardės, teigdamas, kad akciją daro ne dėl savireklamos.

Per keletą valandų entuziastai išdalijo 100 litrų arbatos. Jie kvietė pasivaišinti ir saldainiais, o arbatą pagardinti medumi. Gerą nuotaiką skleidė ir kapela „Mingė“, griežianti linksmas melodijas. „Iš tikrųjų gerumas daug nekainuoja. Tikimės, kad garsas nueis toliau, kad klaipėdiečiai tokie linksmi“, – sakė Aidas.

„Labai skani arbata, net susigraudinau, kad būna tokių gerų žmonių“, – gardžiuodamasi arbata ašarą braukė garbaus amžiaus moteris.

Klaipėdietė Rita taip pat gyrė entuziastus. „Labai skani arbata. Namie nuolat geriame citrinų ir imbierų arbatą. Buvau apsirgusi gripu, bet lengva forma, į darbą ėjau. Tikrai nieko baisaus, spalvos per daug sutirštintos“, – sakė Rita.

J.Andriejauskaitės nuotr./Užraaas skelbia - Gripui NE! Su gera nuotaika ir imbierine arbata.
J.Andriejauskaitės nuotr./Entuziastai arbata vaišina pačiame miesto centre.

 

J.Andriejauskaitės nuotr./Praeiviams bus iadalinta 100 litrų arbatos.
J.Andriejauskaitės nuotr./Praeiviams bus išdalinta 100 litrų arbatos.

 

J.Andriejauskaitės nuotr./Klaipėdiečius linksmino kapela.
J.Andriejauskaitės nuotr./Klaipėdiečius linksmino kapela.

 

Temos: 2 Nuotaika Arbata

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:04
25:37
01:22

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min