Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 11 22, 08:00

Penki savaitės stebuklai: Nausėdos žinutės ir Kurlianskio horoskopas

Pablo Picasso yra pasakęs: „Viskas yra stebuklas. Net ir tai, kad žmogus neištirpsta vonioje tarsi cukraus luitas“. Susidaro įspūdis, kad kuomet mokykloje buvo pasakojama apie medžiagų tirpumą, Pablo kur nors pasislėpęs rūkė už mokyklos garažo, bet gal nepradėsime ginčytis su genijumi. Jūsų dėmesiui – praėjusios savaitės nepaprastai paprastų stebuklų penketukas.
Karikatūra: Gitanas Nausėda ir Gabrielius Landsbergis Tik prenumeratoriams
Susipykusi pora: Gabrielius Landsbergis ir Gitanas Nausėda. Karikatūros autorius Krakis (www.krakis.com), idėjos autorius Andrius Zimaitis

Pirmas stebuklas

15min savo turinyje visiškai atsisakė astrologinių prognozių. Kitaip tariant, horoskopams – ne pats palankiausias horoskopas.

Sprendimas sveikintinas, tačiau tam pasirinktas laikas kelia rimtų abejonių – nejaugi nebuvo galima palaukti, kol Juodasis Mėnulis atkeliaus į Šaulio ženklą? Juk britų rašytojas Arturas Clarke'as yra taikliai pasakęs: „Netikiu astrologija. Esu Šaulys, o mes – labai skeptiški.“

Beje, Šauliai yra ne tik labai skeptiški, bet ir puikiai organizuoti – niekas kitas Lietuvoje neturi tokios stiprios sąjungos.

Likę keturi stebuklai – 15min prenumeratoriams:

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min