15min be reklamos
Publikuota 2022 01 03, 08:00

Penki savaitės stebuklai: tikroji galimybių paso kaina ir gera žinia Skuodžiui

JAV atlikti tyrimai parodė, jog savo naujametinių pažadų neįgyvendina 80 procentų žmonių. Galima konstatuoti, kad naujametiniai pažadai yra dalykas, kuris pro vieną ausį įeina ir pro kitą išeina. Linkėdami šiuo klausimu išlikti mažumoje, kviečiame prisiminti, kokie penki nepaprastai paprasti stebuklai mūsuose nutiko paskutinę praėjusių metų savaitę.
Tigro metai Tik prenumeratoriams
Tigro metai. Karikatūros autorius Krakis (www.krakis.com), idėjos autorius Andrius Zimaitis

Pirmas stebuklas

Panevėžio gyventoja pasiskundė policijai, kad, sumokėjusi 645 eurus už suklastotą galimybių pasą, jo taip ir negavo. Pačiai „nukentėjusiajai“ dabar gresia bauda, areštas ar net laisvės atėmimo bausmė.

Gera žinia panevėžietei yra bent ta, kad griežčiausios bausmės paskyrimo atveju jai net nereikėtų palikti miesto, kuriame gyvena.

Ramybės visgi neduoda sukčių pageidauta gana specifinė atlygio už padirbtą galimybių pasą suma – 645 eurai. Kodėl būtent tiek? Pakalbėkime.

Skaičių 645 sudarančių skaitmenų suma yra 15. 645 padalijus iš 15, gauname 43.

Žymaus britų rašytojo Douglaso Adamso knygoje „Keliautojo autostopu gidas po galaktiką“ atskleidžiama, jog atsakymas į „Pagrindinį gyvenimo, visatos ir visko klausimą“ yra 42.

Būtent 42, o ne 43.

Akivaizdu, kad suklastoto galimybių paso pirkėjai ant lėkštutės buvo palikta užuomina, jog savo pirkiniu ji į jokius svarbiausius klausimus neatsakys.

Likę keturi stebuklai – 15min prenumeratoriams:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min