Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 birželio 13d. 20:04

Penktadienį savaitraštyje „15min“ skaitykite: auga narcizų karta

Savaitraščio viršelis
15min iliustr. / Savaitraščio viršelis

Penktadienį savaitraštyje „15min“ skaitykite daug įdomių publikacijų.

Narcizų karta

Jie ambicingi ir arogantiški, bet tušti. Jie svajoja apie nuostabų gyvenimą, bet vengia atsakomybės ir sunkaus darbo. Narcizų karta – taip dabartinį jaunimą apibūdino JAV mokslininkai. Lietuvos psichologai, sociologai ir filosofai taip pat pripažįsta, kad mūsų jaunąją kartą apima susireikšminimo virusas. 

Paskutinė misija 

Mažiau nei po trijų mėnesių iš Čagčarano (Afganistanas) grįžę Lietuvos kariai galės ištarti: „Misija baigta.“ Jie paliks ne tik gerokai labiau išsivysčiusią Goro provinciją, bet ir savo bazę bei įrangos už maždaug 16 mln. litų. Paskutiniai kariai Čagčaraną turėtų palikti iki rugsėjo 1-osios. Ši data simbolinė – lygiai prieš 20 metų mūsų šalį paliko paskutinis sovietų karys. „Išdidžiai galime sakyti, kad Lietuva išeina pakelta galva“, – birželio pradžioje Čagčarane tvirtino kariuomenės vadas generolas leitenantas Arvydas Pocius.

15min iliustr./Savaitės kalba
15min iliustr./Savaitės kalba

Gdynės svajotojo paslaptis

Gdynėje, kuri tuoj po Pirmojo pasaulinio karo iš žvejų kaimo virto uostu, nereikia rengti jokių apklausų, kad sužinotum, kas yra populiariausias uostamiesčio žmogus. Ketvirtą kadenciją miestui vadovaujantis prezidentas Wojciechas Bogusławas Szczurekas čia – be konkurencijos jau 15 metų. Kodėl juo taip beatodairiškai pasitiki gdyniečiai?  

Visomis jėgomis – į gyvenimą 

Netikėta vyro liga, dirbtinis apvaisinimas, gerokai per ankstyvas dvynių atėjimas į šį pasaulį ir galiausiai aktyvi pagalba kraujo ligomis sergantiems žmonėms – taip Ieva Drėgvienė gyvena pastarąjį penkmetį. Onkohematologinių ligonių bendrijos „Kraujas“ pirmininkė I.Drėgvienė nori visuomenei atverti akis: kraujo ligos – dar ne mirties nuosprendis. 

Geležinės uždangos pėdsakais

Prabanga turėti sutvarkytą paplūdimį, kuriame nėra tvorų su grėsmingais užrašais „Privati valda“ ir kuris nuo miesto centro pasiekiamas puikiai įrengtu 3 km ilgio dviračių taku. Toks paplūdimys yra Lazdijuose, Baltajo ežero pakrantėje. Jis – galutinė turistinio maršruto po neatrastą Lietuvos ir Lenkijos pasienį stotelė. Šis maršrutas driekiasi 40 km – čia yra ir ką pažiūrėti, ir ką pačiupinėti. 

Temos: 1 15min

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

19:56
13:58
00:46

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min