Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Penktadienio popietę Vilniuje vyks mitingas Ukrainai palaikyti

Akcija Kaune
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Akcija Kaune
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienio popietę, 13 val., Vilniuje, Vinco Kudirkos aikštėje įvyks dar vienas mitingas, skirtas kovojantiems ukrainiečiams paremti, žuvusiems pagerbti bei pasmerkti legitimumą praradusios Ukrainos valdžios veiksmus. Mitingo organizatoriai čia taip pat kreipsis į Vyriausybę bei Europos Komisijos atstovybę.

Mitinge bus sakomos kalbos, skirtos Ukrainai palaikyti bei dar kartą primenami reikalavimai, numatyti trečiadienį Vilniuje vykusio mitingo metu perskaitytoje ir priimtoje piliečių rezoliucijoje.

Pilietinio judėjimo „Už demokratiją. Ukraina“ atstovai Lietuvos Respublikos Vyriausybei bei Europos Komisijos atstovybei Lietuvoje įteiks sąrašą susitepusių Ukrainos valdininkų, teisėjų, oligarchų, kuriems turi būti pradėtos taikyti sankcijos.

Vyriausybė taip pat bus raginama į Ukrainą pasiųsti humanitarinę misiją, paskiriant Lietuvos KOP lėktuvą, kuriuo būtų galima gabenti reikalingus medikamentus ir medicinos priemones bei iš Ukrainos į Lietuvą gydyti atgabenti daugiau sužeistųjų.

„Sulaukėme, kad Europos Sąjunga pagaliau ketina pradėti taikyti sankcijas tam tikriems asmenims. Visgi negalime pamiršti, kad delsiama buvo per ilgai. Pilietinis judėjimas jau pats turi sąrašus, kuriems protestuojantys ukrainiečiai reikalauja įvesti sankcijas. Todėl tiek Lietuvos Vyriausybei, tiek Europos Komisijos atstovybei norime priminti, kad net mes turime šiuos sąrašus ir Europos piliečiai aktyviai stebės, kaip efektyviai yra taikomi apribojimai šiems asmenims“, - teigė pilietinio judėjimo „Už demokratiją. Ukraina“ iniciatorius Šarūnas Matulevičius.

Prie mitingo turėtų prisidėti ir daugiau visuomenininkų, čia dalyvaus ir Užupio Respublikos, nuo pat pradžių Ukrainos tragedijai neabejingos išskirtinės Vilniaus bendruomenės, atstovai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min