Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 13d. 16:09

Pensininką paliko be duonos

Duona
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Tris mėnesius pensininkas priverstas gyventi be pajamų, nes valdininkai nesugeba jam išrašyti pažymos

Valdininkų aplaidumas vilnietį pensininką paliko be duonos kąsnio. Vyras trečias mėnuo iš valdininkų neišpeša reikalingos pažymos, todėl negali gauti sąžiningai užtarnautos pensijos.

Pagal savivaldybėje galiojančią tvarką, atsakymas kiekvienam miestiečiui, besikreipiančiam raštu, turi būti pateiktas per mėnesį. Tačiau šis terminas, pensininkui Valerijui išsitęsė iki trijų mėnesių.

„Žmogus niekaip negali gauti pažymos apie savo pajamas, todėl jau trečias mėnuo jam nemokama pensija. Savivaldybė pažeidžia visas galiojančias tvarkas“, – pasakojo pensininko dukra Ugnė.Galiu patikinti, kad pažyma, jei tik to prašoma, bus išduota nedelsiant, – tikino V.Milėnas

Moteris kreipėsi į savivaldybę, prašydama paaiškinti, kodėl susidarė tokia situacija. Tik kilus šurmuliai valdininkai sumojo pensininko prašymą pametę stalčiuose.

„Buvau atostogose, todėl negaliu tiksliai pasakyti, tačiau jei žmonės kreipiasi į mus dar kartą, tai reikalas labai greitai sutvarkomas. Galiu patikinti, kad pažyma, jei tik to prašoma, bus išduota nedelsiant“, – tikino savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Milėnas.

Anot pašnekovo, jei paaiškės, kad prašymas nesulaukė atsakymo dėl konkretaus tarnautojo kaltės, pastarajam bus skirta drausminė nuobauda.

15min.lt jau rašė, kad savivaldybėje dėl užduočių nevykdymo laiku buvo pasipylusios nuobaudos tarnautojams. Tąkart valdininkai tikino, kad taip naujoji valdžia  laisvina vietas savo darbuotojams.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Naujienos

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:12
01:07
01:46

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min