Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Per aštuonis šių metų mėnesius – daugiau kaip 53 tūkst. nusikaltimų

Lietuvos policija
Policijos departamento nuotr. / Lietuvos policija.
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienį Policijos departamente susirinkę policijos įstaigų vadovai aptarė policijos darbo rezultatus per 8 šių metų mėnesius.

Informatikos ir ryšių departamento prie VRM duomenimis, per 8 šių metų mėnesius šalyje užregistruotos 53 658 nusikalstamos veikos, o tai yra 4 proc. mažiau nei per praėjusių metų tą patį laikotarpį (55 911). Ištirtos 24 338 nusikalstamos veikos, arba 45,4 proc. (pernai ištirta 43,6 proc.), teigiama išplatintame pranešime.

Pasitarime dalyvavęs vidaus reikalų viceministras Mindaugas Ladiga pasidžiaugė, kad, nepaisant sunkmečio, policijai pavyksta tinkamai atlikti savo pareigas, iš anksto prognozuoti galimas grėsmes, ir užtikrinti viešąjį saugumą šalyje.

LR generalinis prokuroras Darius Valys pristatė būsimas prokuratūros sistemos reformas, kalbėjo apie ikiteisminio tyrimo svarbą, tyrėjų kvalifikacijos problematiką, numatomus ikiteisminio tyrimo duomenų skelbimo tvarkos pakeitimus.

Per analizuojamą laikotarpį policijos įstaigose registruota mažiau nužudymų, plėšimų, vagysčių, turto sunaikinimo ar sugadinimo, netikrų pinigų ar vertybinių popierių pagaminimo, laikymo ar realizavimo atvejų. Tuo tarpu išaugo nusikalstamų veikų, susijusių su psichotropinėmis ir narkotinėmis medžiagomis, automobilių vagysčių, sukčiavimų, kontrabandos, neteisėtų namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų ir aparatų gaminimo, laikymo, gabenimo atvejų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min