Dabar populiaru
Publikuota: 2010 kovo 1d. 15:51

Per du mėnesius – per 20 baudžiamųjų bylų

Blogėjant ekonominei padėčiai daugėja ir nusikaltimų.
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Blogėjant ekonominei padėčiai daugėja ir nusikaltimų.

Per pirmuosius du šių metų mėnesius Klaipėdos apygardos prokurorai teismams perdavė nagrinėti 23 baudžiamąsias bylas.

22 bylos baigtos surašant kaltinamuosius aktus, viena – priėmus nutarimą kreiptis į teismą dėl priverčiamųjų medicinos priemonių taikymo. Pastaroji byla jau išnagrinėta, kaltinamajam nužudymu skirtas stacionarus gydymas specializuotoje psichikos sveikatos priežiūros įstaigoje.

Daugiausia – septyni – ikiteisminiai tyrimai baigti dėl nusikaltimų, susijusių su neteisėtu  narkotinių ar psichotropinių medžiagų disponavimu. Įtarimai dėl to pareikšti 15 asmenų, tarp jų vienam – dėl narkotinių medžiagų kontrabandos. Sprendimas šiojee byloje turėtų būti priimtas kitą savaitę.

Keturi ikiteisminiai tyrimai baigti dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo,  tiek pat – dėl nusikaltimų žmogaus gyvybei, t. y. nužudymų. 

 Po vieną nužudymo bylą praėjusią savaitę baigė ir Klaipėdos apygardos teismui nagrinėti perdavė Šilutės ir Kretingos rajonų prokurorai.

Tarp prokurorų baigtų ir teisminiam nagrinėjimui perduotų  bylų –  automobilio kontrabandos, plėšimo, turto iššvaistymo, vagystės, prekybos žmonėmis bei kitos bylos.  

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min